Photos by Ell and me

Tego samego dnia, którego powstały powyższe zdjęcia, założyłam na siebie rano skórzaną spódnicę opinającą pupcię i wymalowałam usteczka czerwoną szminką. Czułam się niczym ostra kobieta sukcesu. Oczywiście maskarada się nie udała, bo po gwałtownej kłótni z Ellem (no wiecie, taka bardzo poważna awantura, bo szlafrok, bo Gwiezdne Wojny) zakończonej gwałtownym wstawieniem przeze mnie prania (jestem buchającym wulkanem energii) musiałam przebrać się w zwiewną sukienkę i wcisnąć na łeb głupią czapkę. Mój umysł stwierdził, że czerwona szminka i skórzana spódnica to atrybuty clowna, w przeciwieństwie do tej 'normalnej’ czapki.

Pierwsza szafiarka, którą kojarzę (Johanna Ost, jakieś 12 lat temu) , stwierdziła kiedyś, że nie umie wyglądać 'normalnie’ i nie ma 'normalnych’ ubrań. Wtedy uważałam, że cuduje i stara się być na siłę fajna. Ale moja szafa powoli zaczyna chyba zmierzać w tym kierunku. Na odtrutkę postanowiłam kupić jeansy. Pomysł wydaje się dobry w momencie, kiedy siedzę wygodnie na kanapie, zobaczymy czy nie stchórzę kiedy przyjście z nimi iść do kasy. Ale postanowienie jest, także trzymajcie kciuki.

PS Z narowistą sukienką ostatecznie się pogodziłam. Do następnego występku.

// sukienka Internacionale, czapka z sh, vintage sweter, buty Zara, torba Topshop //

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

10 thoughts on “Księżniczka Czeburaszka”

  1. cholera,bo ladnemu we wszystkim ladnie.musze na zywo sprawdzic 😉

    a czapencja spoko.Tez takie lubie,tylko szkoda,ze wszystkie ladne ktore sa na ma kieszen sa z akrylem i robia z wlosow psia kupe ;/

    Cos gmerala Pani Pikna z szablonem,mam czcionki jak na opakowaniu lekow…;<

  2. Ja zawsze kończę kłótnie gwałtownym zmyciem wszystkich garów (skąd one się tam biorą i dlaczego zawsze tam są?), więc przybijam piątkę. A swetrzyska, czapuszki i romantyczne sukienki przebijają sto razy skórzane spódnice ukazujące wszystkie aspekty pupci.

  3. Doskonale, znakomite uczucie wreszcie zyskiwac sprzymierzeńców w walce o więcej sesji w skórach i obocznościach. Niewątpliwym bonusem są niepublikowane ujęcia.

  4. gdybym spotkała Cię w tym stroju na ulicy, pomyslałabym, że jesteś osoba, która urwała się z psychiatryka – traktuj to jako komplement :)))

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top