blysk1
Riennahera

Riennahera

Iskry i błyski. Jak nadać butom nowego blasku.


Nie mam pojęcia, czemu takie przypinki nie są dostępne od lat w każdym sklepie, a pojawiły się dopiero niedawno. Dzięki nim przyzwoite buty zmieniają się w czadowe imprezowe buty na kółkach. Byłam tak podekscytowana świecidełkiem (jak każda mała sroczka), że potknęłam się przez cały wieczór tylko raz, i mimo moich wcześniejszych niezadowalających doświadczeń nawet w nich tańczyłam. Ba, wywijałam jak dzika.

Jedynym mankamentem było moje natarczywe wpatrywanie się we własne stopy.

Przypinki są moją nową obsesją i mam ochotę nosić je na kozakach, we włosach, wszędzie. Bo błyszczą się niczym klejnoty koronne i od razu czuję się bogato.

Facebookowy Fan Page

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

24 thoughts on “Iskry i błyski. Jak nadać butom nowego blasku.”

 1. jej, świetny patent! przydalyby sie takie na (jak to mówi dr sheldon cooper ;p) saturnalia! haha szkoda tylko, że wpatruję się w świecące przypinki zamiast uczyć się łaciny…

 2. Super pomysł, a propos świecidełek. Ja ostatnio odświeżyłam broszkę, którą można właśnie wykorzystać na wiele różnych sposób i dzięki temu nadać świeżości i połysku swoim ubraniom 🙂

 3. ale, że to specjalne do butów takie czy spinki se przyprawiłaś? I czy nie odciskają się potem na butach. Niech powie ;>

 4. Widziałam je ostatnio w H&M i nawet myślałam, żeby kupić (zakochałam się w tych Twoich i w kokardkach), ale uświadomiłam sobie, że… nie mam butów, do których mogłabym je przypiąć!

  Chyba że jednak kupić i poczekać? Jeść nie woła 😉

 5. juz mylalam ze to post sponsorowany, chyba ze Cie H&M sponsoruje.
  Teraz padna Slowa Prawdy rodem z obuwniczego:
  takie przypinki nowoscia nie sa, a. stare baby kolo 70 sie pytaja gdzie mozna kupic i czy mozna kupic bo one mialy jak byly mlode a teraz nie moga dostac, b. u szewca za rogiem maja calkiem spory asortyment. 😉

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top