blysk1
Riennahera

Riennahera

Iskry i błyski. Jak nadać butom nowego blasku.


Nie mam pojęcia, czemu takie przypinki nie są dostępne od lat w każdym sklepie, a pojawiły się dopiero niedawno. Dzięki nim przyzwoite buty zmieniają się w czadowe imprezowe buty na kółkach. Byłam tak podekscytowana świecidełkiem (jak każda mała sroczka), że potknęłam się przez cały wieczór tylko raz, i mimo moich wcześniejszych niezadowalających doświadczeń nawet w nich tańczyłam. Ba, wywijałam jak dzika.

Jedynym mankamentem było moje natarczywe wpatrywanie się we własne stopy.

Przypinki są moją nową obsesją i mam ochotę nosić je na kozakach, we włosach, wszędzie. Bo błyszczą się niczym klejnoty koronne i od razu czuję się bogato.

Facebookowy Fan Page

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top