Hartsfield Manor


Przechadzając się po angielskiej wsi, dotarłam w końcu do celu wyprawy. Oczywiście jeśli wyprawą nazwiemy półgodzinną pieszą przechadzkę po chodniku. No, może nieco dłuższą niż półgodzinną, bo ktoś musiał przecież sfotografować te wszystkie domki i płotki i zatrzymywać się co trzy minuty, bo tutaj leci dym z komina, tam stoją koniki, a jeszcze po drodze płynie strumyczek. Ell ma niebiańską cierpliwość i nie komentuje stwierdzeń typu 'a teraz niefrasobliwie stanę pod krzakiem róży’, 'uchwyć jak malowniczo dotykam tego wazonu’ lub 'strzel jak tajemniczo się obrócę’. Nie komentuje, chociaż krzywi się bardzo.

W Hartsfield Manor byliśmy już po raz trzeci z okazji Christmas Party organizowanej przez pracodawcę Ella. W poprzednich latach spaliśmy w pokojach w bocznym pawilonie czy „domku myśliwskim”, w tym roku zakwaterowano nas w głównej posiadłości. Jako, że jestem na tyle nieśmiała, że wstydziłam się robić zdjęcia wnętrza w obecności jakichś czterdziestu osób odpokutowujących za poprzednią noc (opłaca się czasem być nudnym ;), to zapraszam do galerii na stronie.

Mały smaczek dla wielbicieli Jane Austen. Akcja 'Emmy’ rozgrywa się w Surrey w fikcyjnej posiadłości Hartfield.

//sukienka i buty Zara, płaszcz Internacionale, plecak River Island, czapka autorstwa Mamy//

Hartsfield Manorangielska róża
Hartsfield Manor
Hartsfield ManorHartsfield ManorHartsfield ManorHartsfield Manor
Hartsfield Manor
Hartsfield Manor

Photos by Ell and me

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top