Hartsfield Manor


Przechadzając się po angielskiej wsi, dotarłam w końcu do celu wyprawy. Oczywiście jeśli wyprawą nazwiemy półgodzinną pieszą przechadzkę po chodniku. No, może nieco dłuższą niż półgodzinną, bo ktoś musiał przecież sfotografować te wszystkie domki i płotki i zatrzymywać się co trzy minuty, bo tutaj leci dym z komina, tam stoją koniki, a jeszcze po drodze płynie strumyczek. Ell ma niebiańską cierpliwość i nie komentuje stwierdzeń typu 'a teraz niefrasobliwie stanę pod krzakiem róży’, 'uchwyć jak malowniczo dotykam tego wazonu’ lub 'strzel jak tajemniczo się obrócę’. Nie komentuje, chociaż krzywi się bardzo.

W Hartsfield Manor byliśmy już po raz trzeci z okazji Christmas Party organizowanej przez pracodawcę Ella. W poprzednich latach spaliśmy w pokojach w bocznym pawilonie czy „domku myśliwskim”, w tym roku zakwaterowano nas w głównej posiadłości. Jako, że jestem na tyle nieśmiała, że wstydziłam się robić zdjęcia wnętrza w obecności jakichś czterdziestu osób odpokutowujących za poprzednią noc (opłaca się czasem być nudnym ;), to zapraszam do galerii na stronie.

Mały smaczek dla wielbicieli Jane Austen. Akcja 'Emmy’ rozgrywa się w Surrey w fikcyjnej posiadłości Hartfield.

//sukienka i buty Zara, płaszcz Internacionale, plecak River Island, czapka autorstwa Mamy//

Hartsfield Manorangielska róża
Hartsfield Manor
Hartsfield ManorHartsfield ManorHartsfield ManorHartsfield Manor
Hartsfield Manor
Hartsfield Manor

Photos by Ell and me

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

17 thoughts on “Hartsfield Manor”

  1. ’a teraz niefrasobliwie stanę pod krzakiem róży’, 'uchwyć jak malowniczo dotykam tego wazonu’ – tesknie 🙁 wykupkuje bilecik przy nastepnej wyplacie

  2. wzdech, podobno w tym roku korpo ma się integrować z przytupem na wyjeździe.
    tak wieść gminna niesie.
    jednak obawiam się, że to nie będzie AŻ tak ładne miejsce…

  3. Te zdjęcia są niesamowite. Patrząc na nie chciałabym, żeby to były ujęcia z jakiegoś filmu 🙂 Gratulację za wyczarowanie takiej atmosfery:) Pozdrawiam

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top