Od kilku dni intensywnie zastanawiam się czy jakkolwiek interesuję się modą. Owszem, lubię przeglądać Vogue (bo czytać się tego nie da), zdjęcia z pokazów mnie inspirują, lubię dobierać ubrania, zastanawiać się co założę, wymyślać nieistniejące zestawy na nieistniejące okazje. Ale nigdy nie byłam na żadnym pokazie czy innym evencie (no, na jednym, ale dawali darmowego szampana i takie maluśkie kanapeczki, a na studiach za jedzenie zrobiłabym prawie wszystko), ani nawet na otwarciu butiku, wstydzę się iść pod Somerset House podczas Fashion Week, w życiu nie napisałam maila do nikogo z branży i tak dalej. I nie wiem wcale czy chodzi o to, że jestem introwertyczna i niezbyt przebojowa, czy po prostu nie interesuję się modą tak NAPRAWDĘ.

A najgorsze jest to, że jeśli nie interesuję się modą, to nie wiem czym w ogóle się interesuję…

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top