Ostatnio z zadziwiającą częstotliwością pojawiają się w moich zestawach i na tym blogu spodnie. W następnym wpisie ubraniowym, który mam już gotowy, również będą obecne. Wniosek nasuwa się sam i jest przerażający – zaczęły mi się podobać. Podejrzewam, że ta nagła zmiana musi być wywołana przez chorobę wściekłych krów lub jakąś łagodną, ale sporą narośl na mózgu. Ewentualnie można tłumaczyć to faktem, że w tym tygodniu skończyły mi się czarne grube rajstopy, które są zimową bazą do każdego stroju z sukienką. Jest zimno i ciemno i na pewno nie chce mi się schodzić po schodach do pomieszczenia z pralką, więc wolę już nosić spodnie.

Ktokolwiek twierdzi, że spodnie są wygodniejsze niż sukienki, ten albo nie ma pojęcia o czym mówi, albo mama składa mu skarpetki w pary. W moim domu grasuje skarpetowy potwór i nigdy nie jestem pewna czy to co mam na nogach jest od kompletu. Albo raczej zazwyczaj jestem pewna, że nie jest. Przy obecnej temperaturze i szarówce nie ma to jednak znaczenia. Jak widać na załączonych obrazkach znalazłam sobie jamę, w której zamierzam przezimować aż do wiosny i nikt nie musi mnie oglądać.

Dobranoc! :>

// płaszcz Topshop, kowbojki Zara, czapka z second handu, bluzka Primark, spodnie H&M //

Photos by Ell and me

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top