Kilka dni temu podjęłam męską decyzję i poszłam do pracy w jeansach. Jak wiecie ich zakup był w moim życiu przełomem, a skoro już się wykosztowałam to trzeba te jeansy nosić. Zrobiłam to z pewną świadomością, że nie pozostaną w biurze niezauważone, bo nawet nowy lakier do paznokci jest zwykle dokładnie omawiany. Nie spodziewałam się jednak aż takiego poruszenia.

Nie zdążyłam jeszcze dojść do biurka, kiedy koleżanka D. krzyczała, że jeansy na horyzoncie, przez co szef musiał porzucić rozmowy z dalekowschodnimi partnerami i zająć się kryzysem na własnym podwórku. Dokładnie omówił kształt spodni i moją 'stylizację’, po czym wyszczególnił zalety mojej sylwetki i zaproponował kilka innych modeli, w których by mnie widział. Każda kolejna osoba była informowana już w drzwiach co mam na sobie, a pod kilku godzinach wiedział też cały magazyn. Pełna powaga i profesjonalizm, ale w sumie można się tego było spodziewać po miejscu, w którym urlop załatwiam ciastem.

W pracy miałam na sobie koszulę, ale w wydaniu weekendowym postanowiłam spróbować połączenia, które do tej pory było dla mnie synonimem beznadziejności – jeansy i bluza. I żyję. Kolejny przełom w życiu dokonany. Niezła ze mnie krejzolka.

PS Odwyk od ubrań trwa, ale nie liczą się w nim rzeczy, które dostanę :> Za bluzę dziękuję domodi.pl.

// bluza Zara , płaszcz H&M, jeansy River Island, torba Topshop, czapka autorstwa Mamy //

Photos by Ell and me

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top