W filmie 'Morderstwo w Białym Domu’ zabita zostaje dwudziestopięcioletnia pracownica. Po odkryciu zbrodni pada kwestia, że to niewyobrażalne i ciężko myśleć o potencjalnych wrogach, bo 'przecież to jeszcze dziecko’. Kiedy widziałam ten film jakieś dziesięć lat temu nie mieściło mi się w głowie jak można uznać osobę w tym wieku za dziecko. Dekadę i prawie dziesięć kilo później oraz z mglistym wspomnieniem nastoletniej cery, psychicznie nie czuję się ani o dzień starsza niż ta zadziwiona szesnastka. A właśnie dzisiaj osiągnęłam swój 'scary age’ czyli dwadzieścia sześć lat.

Dekadę temu uważałam, że mając dwadzieścia sześć lat będę poważna i ustatkowana. Moja babcia miała w tym wieku sześcioletnie dziecko, moja mama roczne. Ja mam nowego pluszowego tapira w prezencie od Zyzy i nie mam zielonego pojęcia co dokładnie będę robić za sześć miesięcy. I coraz mniej się tym przejmuję.

Z okazji bycia poważną i ustatkowaną prezentuję Wam bardzo dorosły zestaw z czapką z pomponem i kocem. Gdyby ktoś chciał się pobawić w kowbojów i Indian to zapraszam.

// kurtka New Look, spodnie Zara, koc ASOS, czapka zrobiona przez Mamę, koszula Primark, buty Topshop//
Photos by Styledigger

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top