najgorsza fryzura świata

Nie znoszę fryzjerów.

Niezależnie od tego czy jest tani, drogi, polski, brytyjski, osiedlowy czy wielkomiejski, w najlepszym wypadku i przy dużej dozie szczęścia wyglądam prawie tak samo jak przed wizytą. Zazwyczaj jednak wyglądam jakbym właśnie wróciła wehikułem czasu z lat osiemdziesiątych i postanowiła przy okazji obskoczyć imieniny cioci. Dochodzę do siebie dopiero po wytarzaniu się w poduszkach lub porządnym wyszorowaniu łepetyny.

Tym razem jednak fryzjerka przeszła samą siebie. Zapobiegawczo poprosiłam o zwykłe wysuszenie bez modelowania (naprawdę wybierałam się na imprezę i nie chciałam prezentować Powrotu do Przeszłości), ale efekt był piorunujący. Jakby trzepnął mnie piorun, a na dodatek jeszcze zepsuł się prysznic. Z turpistyczną przyjemnością przedstawiam Wam najgorszą fryzurę (mojego) świata i uroczyście postanawiam po raz kolejny zmienić fryzjera.

Głęboko wierzę w to, że gdzieś żyje fryzjer, który zdobędzie kiedyś moje zaufanie i uczyni mnie szczęśliwą kobietą. Ale wierzę też w UFO i że światem rządzą z podziemia inteligentne zwierzęta…

najgorsza fryzura świata
najgorsza fryzura świata
najgorsza fryzura świata
najgorsza fryzura świata

// kurtka New Look, sukienka River Island, buty Topshop, torebka Primark //

Photos by Ell and me

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top