Rodos Grecja wakacje wczasy

Przesyłam Wam, Drodzy Czytelnicy, serdeczne pozdrowienia z greckiej wyspy Rodos, gdzie sobie plumkam, przewracam się z boku na bok na leżaku i chwilami czuję się ważna i uprzywilejowana niczym jakaś lejdy Mery z Downton Abbey (czyli w hotelu mi miło).

W przerwach między darmowymi drinami codziennie próbuję znaleźć odpowiedź na frapujące ludzkość pytania na temat sensu życia i tego jak wyglądać godnie, kiedy po minucie na zewnątrz twarz spływa potem i pojawiają się na niej czerwone placki, a wykonanie jakiegokolwiek makijażu jest absolutnie niemożliwe. Muszę przyznać, że z sensem życia idzie mi lepiej niż z tym drugim zagadnieniem.

W skrócie – jest fajnie. Ale następne wakacje zdecydowanie spędzam w Skandynawii lub jeszcze dalej na północ.


Rodos Grecja wakacje wczasy
Rodos Grecja wakacje wczasy
Rodos Grecja wakacje wczasy
Rodos Grecja wakacje wczasy
Rodos Grecja wakacje wczasy
Rodos Grecja wakacje wczasy
Rodos Grecja wakacje wczasy
Rodos Grecja wakacje wczasy
Rodos Grecja wakacje wczasy
Rodos Grecja wakacje wczasy

// biała bluzka New Look, shorty i top Primark, sandały Next, torebka sh //

Photos by Ell and me

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

20 thoughts on “Kolos z Rodos”

      1. You transported me right there with your wouedrfnl images! They are all great, but my favorite is the one with the altar covered by the beautiful fringed cloth, simple and yet so sophisticated!Thank you for sharing this treasure with us and congratulations on winning David’s Authorblog Post of the Day Award, so well deserved! 🙂

    1. Amedar Consulting Group Fantastic site. Plenty of useful info here. I am sendnig it to some buddies ans additionally sharing in delicious. And naturally, thank you in your sweat!

  1. Nogi mocniejszej budowy w połączeniu z płaskimi sandałkami w rzymskim stylu optycznie je pogrubiają. Przez to na drugim i ostatnim zdjęciu mam trochę wrażenie, że patrzę na męskie nogi. Ale szacun za pokazanie siebie w stroju, bo blogerki zazwyczaj nie odważają się na to!

  2. jak to miło z Twojej strony, że potrafisz napisać post o urlopie, którego się nie zazdrości 😉 tag „naga prawda” mnie rozwalił.

    1. It’s also ideal to go to close by attractions as the Scotch Studio , Gallerie Dart Francais, Martin Lawrence Studio , Musee Conti Wax Museum, Old Absinthe House, Lafitte’s Blacksmith Shop, the Napoleon House and Johnny white’s Bar. A csadioernble number of hostels in French Quarter provide a unique holiday experience to visitors.

  3. Over from David’s POTD. First of all Congratulations for deservedly wiinnng POTD. The pictures are so vivid, without pretensions, neat and clear. The chapel looks to be a well maintained place without being the least ostentatious…a rare place of worship in these times. Icons have been placed simply on the walls. By just seeing these pictures, I feel that I have been transported to the chapel itself. Lovely post, indeed.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top