czarne bikini jaki kostium na plażę

Tak się zastanawiam co bystrego by tu dzisiaj napisać, ale chyba nie ma co dorabiać ideologii do cycków. Mogę udzielić jedynie wskazówki, że czarne bikini jest lepszym zakupem od jakiegokolwiek innego bikini. Po pierwsze, jest eleganckie. Oczywiście jeśli bierzemy w ogóle pod uwagę, że kilkanaście centrymetrów kwadratowych materiału na ciele może jakkolwiek zbliżyć się do elegancji. Po drugie, jeśli nie jesteśmy supermodelkami, a raczej dziewczynami z sąsiedztwa, które nie lubią siłowni, w czarnym bikini będzie się to najmniej rzucało w oczy. Po trzecie, po kilku latach wciąż będzie tak samo na czasie jak w dniu kiedy je kupiłyśmy.

Poza tym czarne bikini bardziej niż jakiekolwiek inne nadaje się do biura. Biorąc pod uwagę, że temperatury na południu Anglii są w tej chwili takie same jak w Grecji, jest to jedyne co mam ochotę nosić. Wyobrażacie sobie pójście do pracy w różowym bikini? Na pewno nie, straszne faux-pas.

czarne bikini jaki kostium na plażę
czarne bikini jaki kostium na plażę
czarne bikini jaki kostium na plażę
czarne bikini jaki kostium na plażę

// bikini Topshop, kapelusz ASOS //
Photos by Ell and me

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top