du1
Picture of Riennahera

Riennahera

Moje ulubione miejsce w Londynie – Duck Island Cottage

londyn zwiedzanie st James park

Moje ulubione miejsce w Londynie jest bardzo malutkie i w ogóle nie jest cool, glamour, vibrant, trendy ani w ogóle nic z tych rzeczy. Jest gęsto zarośnięte i warto uważać, żeby nie wejść w ptasią kupę. Właściwie po raz pierwszy udało mi się przekroczyć płotek odgradzający moje ulubione miejsce od świata. Zwykle płotek jest zamknięty, a po miejscu panoszą się kaczki.

Totalnie rozumiem Marię Antoninę, która bawiła się w pastereczkę, plotła dworzanom wianki i jedwabną chusteczką czyściła jajeczka. Też chcę. No bo spójrzcie kaczce w oczy, czy nie wyczyścilibyście jej jajeczek* i nie narzucili wianka na łepek?

*takich kaczych jajeczek w skorupce, bez skojarzeń!

londyn st zwiedzanie James park
londyn st zwiedzanie James park
londyn st zwiedzanie James park
londyn st zwiedzanie James park
londyn st zwiedzanie James park

// kapelusz Topshop, sukienka H&M //

Photos by Mum and me

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top