boho moda festiwalowa

O utworze Sunscreen pisałam Wam już przynajmniej dwa razy. Jednym z moich ulubionych fragmentów jest ten o pomyśle na życie.

Don’t feel guilty if you don’t know what you want to do with your life…
the most interesting people I know didn’t know at 22 what they wanted to do with their lives,
some of the most interesting 40 year olds I know still don’t.

Brzmi świetnie, pod warunkiem, że ten problem Cię nie dotyczy. Nie masz dwudziestu iluśtam lat i nie lubisz siedzieć na trawie, strzelać fot i pisać niemądrych tekstów na bloga. Oczywiście bloger to teraz pełnoprawny zawód, który z powodzeniem może zapewniać pieniądze na czynsz i rachunki, ale mnie nie zapewnia. W wieku dwudziestu sześciu lat budzę się z ręką w nocniku i na pytanie 'kim chcę być’ odpowiadam 'sarenką’ albo 'syrenką’. Mam pewien zestaw umiejętności ( brzmi to prawie jak w Taken z Liamem Neesonem…), ale nie mam pojęcia, co mnie uszczęśliwia. Oprócz dinozaurów, małych koników i innych takich.

Jutro wezmę się w garść i napiszę tekst O CZYMŚ. Dzisiaj siedzę na trawie i dumam nad sobą.

boho moda festiwalowa
boho moda festiwalowa
boho moda festiwalowa
boho moda festiwalowa
boho moda festiwalowa
boho moda festiwalowa
boho moda festiwalowa
boho moda festiwalowa

// sukienka River Island, buty Zara, kapelusz Topshop, torebka Primark //

Photos Ura Liao and me

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top