Z okazji końca miesiąca chciałabym podzielić się z Wami migawkami z mojej lipcowej egzystencji. Poprzedni miesiąc możecie zobaczyć tutaj, a na instagramie możecie mnie zaobserwować tutaj.

Nie minęła mi jeszcze fascynacja własną twarzą i nie mogę się opanować przed zrobieniem codziennej śłitfoci w łazience, ale uwierzcie mi, walczę ze sobą i jestem na dobrej drodze do wygranej.

Kolejny instagramowy wpis za miesiąc, jeśli dożyję.

1. rozdziobią nas tyranozaury z Chin 2. jak wygląda geek w łazience (jak zza winkla) 3.Zośka z Natural History Museum
4. nieumyte włosy to najlepsza fryzura 5. w drodze do pracy 6. jedziemy na wakacje
7. sumiennie wypełniam obowiązki account assistant na Europę Centralną, Skandynawię, Kanadę i Australię 8. tajny ałtfit, którego nie było na blogu 9. moje małe DIY
10. mam koleżanki spoza internetu 11. widok z mojej sypialni 12. kolejny tajny ałtfit, którego nie było na blogu
13. parlament, w którym kradną moje podatki 14.najtajniejszy ałtfit 15. fajna fura

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top