brak weny
brak weny

Jakiś czas temu postanowiłam zrobić przysługę sobie i światu i zacząć myśleć nieco bardziej pozytywnie. Bo powiedzmy, że komentarze typu 'Riennahera to jedna z najbrzydszych i najgorszych blogerek, wieczna malkontentka z wielkim kinolem’ potrafią mi zabić ćwieka…Wiadomo, że nie pierwsza część bo to oczywiste KŁAMSTWO i ZAZDROŚĆ, moja uroda wykoleja pociągi i strąca z nieba samoloty (a może to ten kinol?).

I myślałam sobie, że będzie miło, fajnie i przyjemnie. I trochę było. Zaczęłam łatwiej zasypiać, praca przestała denerwować, na horyzoncie całkiem poważnie pojawiła się nowa, Ell zrobił się jakiś słodszy, współpracownicy milsi, internet ciekawszy, wiadomości z kraju i ze świata bardziej zabawne, istna sielanka. Generalnie BYŁO DOBRZE.

Tylko jeden maluśki mankament. Nie ma o czym pisać i nie ma o czym śpiewać. Brak mi słów. Nie mam weny. Nie wiem co napisać i nie wiem nawet w co się ubrać.

I na co mi to było? Trzeba było pozostać sfrustrowanym kłębkiem nerwów z bogatym życiem wewnętrznym.

Jeśli macie w zanadrzu jakieś smutne historie o sponiewieranych szczeniaczkach lub nieszczęśliwych kociątkach to ślijcie je w moją stronę. Póki co posiłkuję się opisami kataklizmów na wikipedii.

brak weny
brak weny
brak weny
brak weny

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top