total black look ramoneska styl boho
total black look ramoneska styl boho

Wiadomo, że nie można być po prostu blogerem. To nie jest rok 2004. Trzeba być JAKIMŚ blogerem. Do niedawna osoby, które znają się na temacie promowały opinię, że przyszłością są blogi lifestylowe. Do dzisiaj nie jestem pewna co to znaczy, czy piszemy o wszystkim i o niczym czy też o tym, jacy jesteśmy zaje…super. Teraz nowszym poglądem jest, że blog musi odpowiadać Czytelnikowi na konkretne pytania i pomagać mu rozwiązywać konkretne problemy.

Wiem, że szukacie u mnie na przykład odpowiedzi na to jak pokonać lęk przed lataniem. Ale jakbym miała pisać o lotnictwie, umarłabym chyba z nerwów. A Wy z nudów, bo moja wiedza merytoryczna ogranicza się do 'tu samolot ma silnik, silnik robi brum-brum, nie podchodźcie do silnika bo zostaniecie mielonką’. Interesujecie się też najlepszymi farbami do rudych włosów. Na to pytanie powinna Wam z kolei odpowiedzieć pani sprzedawczyni w jakiejś porządnej drogerii. Osobiście chciałabym znaleźć na blogach odpowiedzi na pytania o sens życia, dlaczego wyginęły dinozaury i po co wybudowano Stonehenge, ale póki co nie znajduję.

Jeśli robię sobie zdjęcia na schodach przed muzeum (kultura), w mieście do którego musiałam jechać przez 30 minut pociągiem (podróże), w ciuchach (moda?) z przeceny (finanse) lub sprzed kilku sezonów (recykling = ekologia = styl życia!), to jaką ja jestem blogerką?

// sukienka H&M, kurtka ASOS, kapelusz Topshop, buty Zara, torebka Primark, okulary od AleOkulary.pl //

Photos by Miss Playground and me


total black look ramoneska styl boho
total black look ramoneska styl boho
total black look ramoneska styl boho
total black look ramoneska styl boho

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top