stylizacja parka

Dzisiaj na blogu premiera parki, dzięki której dostałam pracę. Jak to możliwe?

Nowej pracy szukałam od dawien dawna. Na początku zakładałam, że następna będzie już tą wymarzoną i jak tylko ją dostanę będę szczęśliwa do końca życia. Naiwne założenie. Następnie zakładałam, że jakakolwiek inna praca sprawi, że będzie mi w życiu lepiej. Mało ambitnie. W końcu po miesiącach poszukiwań siadłam na pupie i zastanowiłam się na czym mi tak naprawdę zależy. Nie myślałam zbyt długo. Chciałam mieć nową parkę.

Mam tyle płaszczy i kurtek, że nowa parka była całkowicie zbędnym i nieusprawiedliwionym zakupem. Toteż obiecałam sobie, że dostanę jak zasłużę. A zasłużę, jak znajdę nową pracę. Nie oczekiwałam cudów, dotychczasowe poszukiwania rozciągnęły się w czasie na długo ponad rok. Jednak odpowiednia motywacja zmienia wszystko. Tydzień po tym jak na horyzoncie pojawiła się namacalna nagroda, a nie jakieś mrzonki o szczęściu i ambicjach, trzymałam w rękach kontrakt od nowego pracodawcy. Pozycja spełnia kilka marzeń (na przykład rozwiązuje kwestię gdzie mieszkać w Londynie) i być może otwiera drzwi do spełnienia w przyszłości kilku innych.

I to wszystko z powodu głupiego ciuszka. Moda ma moc.

// sukienka Deni, parka Monki, torba i buty Topshop //

Photos by Miss Playground and me


stylizacja z parką
stylizacja z parką
stylizacja z parką
stylizacja z parką
stylizacja z parką
stylizacja z parką

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top