stylizacja parka

Dzisiaj na blogu premiera parki, dzięki której dostałam pracę. Jak to możliwe?

Nowej pracy szukałam od dawien dawna. Na początku zakładałam, że następna będzie już tą wymarzoną i jak tylko ją dostanę będę szczęśliwa do końca życia. Naiwne założenie. Następnie zakładałam, że jakakolwiek inna praca sprawi, że będzie mi w życiu lepiej. Mało ambitnie. W końcu po miesiącach poszukiwań siadłam na pupie i zastanowiłam się na czym mi tak naprawdę zależy. Nie myślałam zbyt długo. Chciałam mieć nową parkę.

Mam tyle płaszczy i kurtek, że nowa parka była całkowicie zbędnym i nieusprawiedliwionym zakupem. Toteż obiecałam sobie, że dostanę jak zasłużę. A zasłużę, jak znajdę nową pracę. Nie oczekiwałam cudów, dotychczasowe poszukiwania rozciągnęły się w czasie na długo ponad rok. Jednak odpowiednia motywacja zmienia wszystko. Tydzień po tym jak na horyzoncie pojawiła się namacalna nagroda, a nie jakieś mrzonki o szczęściu i ambicjach, trzymałam w rękach kontrakt od nowego pracodawcy. Pozycja spełnia kilka marzeń (na przykład rozwiązuje kwestię gdzie mieszkać w Londynie) i być może otwiera drzwi do spełnienia w przyszłości kilku innych.

I to wszystko z powodu głupiego ciuszka. Moda ma moc.

// sukienka Deni, parka Monki, torba i buty Topshop //

Photos by Miss Playground and me


stylizacja z parką
stylizacja z parką
stylizacja z parką
stylizacja z parką
stylizacja z parką
stylizacja z parką

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

33 thoughts on “najważniejsza jest dobra motywacja”

  1. też się tak motywuję. jak pisałam pracę licencjackę, to napisałam sobie karteczki, np. jak skończę ten rozdział, pójdę do fryzjera, jak skończę pracę całkowicie, kupię sobie torebkę itp. i przypięłam je na mojej ogromnej tablicy korkowej, ku motywacji. to naprawdę działa 🙂

  2. Gratulacje! Podczytuje Cie od niedawna, nie dla kwestii estetycznych (odmienne ustawienia + skrawki Anglii na Twoich zdjeciach powoduja mi bolesna tesknote), ale dla przyjemnosci czytania – piszesz wspaniale! Powinnas miec gdzies stala kolumne 😉
    Ech, zebym ja tez miala taka parke, moze by rozdzial 'sie napisal’ 🙂

  3. Parki są świetne, ale tak sobie myślę, że okryć wierzchnich to właściwie można mieć ilość minimalną. Jedna kurtka, jeden płaszcz (ja mam po dwie te rzeczy, ale zastanawiam się, po co). Taki mnie napadł minimalizm modowy (mimo że innych rzeczy, bluzek, spódnic, sukienek – mam wiele, oj, wiele).

  4. Choruję ostatnio na okulary przeciwsłoneczne… Może to się okaże rozwiązaniem wszystkich moich życiowych problemów ;)?

    Gratuluję znalezienia pracy!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top