kosmetyki Organique

Jestem bardzo ostrożna jeśli chodzi o współprace związane z blogiem. Riennahera.com to moja ukochana dzidzia, chcę żeby była piękna, zadbana i dokładnie taka jak sobie ją wyobrażam. Jej kondycja jest dla mnie ważniejsza niż kilka złotych z banerku czy darmowe ciuszki, dlatego też większość propozycji reklamowych odrzucam. Nie dlatego, że nie chcę zarabiać na blogowaniu, bo bardzo chcę. Ale nigdy kosztem jakości bloga.

Wiecie jaka współpraca blogowa jest najlepsza? Taka, w której nie macie żadnych zobowiązań. W której wszystko możecie jeśli macie ochotę, ale nic nie musicie. Bo blogerzy lubią mieć kontrolę nad sytuacją. Kiedy zgodziłam się zostać Przyjaciółką Organique, oczekiwania marki wobec mnie brzmiały 'liczymy na to, że zarazisz się naszą pozytywną energią i pokochasz kosmetyki Organique’. Na taką reklamę może sobie pozwolić ktoś kto jest pewien swoich produktów i wie, że bez precyzowania ilości wpisów na blogu czy fanpage’u i tak osiągnie zadowalający efekt.

kosmetyki Organique
kosmetyki Organique

Dzisiejszy wpis jest wpisem sponsorowanym, ponieważ, nie ukrywam, nie poszłam sama do sklepu i nie kupiłam tej góry kosmetyków, które mam teraz w pokoju i łazience. Ale nie musiałam o nich niczego pisać. Mogłam w kącie pokoju w cichości smarować się po twarzy i innych częściach ciała, bez słowa pochwały czy krytyki. Ale chcę napisać, ponieważ zdominowały mój weekend i na chwilę obecną jestem absolutnie zakochana w tych kosmetykach jak i w samej firmie.

Nie jestem blogerką urodową, nie znam się na kosmetykach, składach i tak dalej, dlatego nie będę Wam tutaj niczego recenzować (jeśli macie jakies pytania, spróbuję odpowiedzieć). Potrafię powiedzieć czy ładnie pachnie, czy działa jak powinno i czy lubię tego używać. Jeśli rano wstaję i nie mogę doczekać się mycia, bo będę mogła użyć peelingu, savon noir czy płynu do kąpieli, to chyba jest dobrze. Jeśli przez cały dzień się wącham bo po użyciu serum i masła do ciała pachnę jak najpyszniejsze czekoladowe ciasto, to chyba jeszcze lepiej.

Wielką zaletą Organique jest to, że po wizycie we Wrocławiu naprawdę czuję się ich przyjaciółką. To nie wielki koncern, dla którego naturalność to hasło marketingowe, tylko grupa ludzi, którzy naprawdę kochają swoją pracę i wykonują ją zgodnie z własnymi przekonaniami. Od właściciela, przez marketing aż po pracowników produkujących mydełka (Pan Sylwester! &#9829), wszyscy są mili, fajni i chce się z nimi iść na piwo. A piwo jest dla mnie ważne, nie chodzę na nie z byle kim.

kosmetyki Organique
kosmetyki Organique
kosmetyki Organique

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top