Przeżywam właśnie swój tydzień z piekła rodem.

To taki tydzień, w którym odwoływane są moje loty, z lotniska jadę prosto do pracy, wyłączane jest mi ogrzewanie, spędzam godziny na telefonie z gazownią, żeby odkryć głębię problemu, której nawet sobie nie wyobrażałam. Deadline w pracy mam jutro, szef powiedział mi o nim wczoraj i wszystko muszę załatwić i skończyć przed jutrzejszym firmowym eventem, z którego wrócę o pierwszej w nocy, aby rano udać się na Spotkanie Tak Ważne, Że Strach Się Bać.

Owszem, z moich ust padło kilka ulubionych polskich przerywników na literę K, przez minutę sobie popłakałam i…tyle. Jedziemy dalej. Bo koniec końców świetnie jest czuć, że nic mnie nie przerasta i nic nie jest ponad moje siły. Owszem, w tym tygodniu nie oglądam seriali w internecie i nie maluję paznokci, jedzenie to zabierająca czas konieczność, a radość sprawia mi, że mogę posiedzieć dłużej w pracy. Ale kobietą sukcesu nie zostanę tarzając się w kwiatkach i przytulając króliczki. Króliczki są dla zwycięzców!

Wciąż zastanawiam się co dokładnie się stało, że przestałam się nad sobą użalać. I chyba nie stało się nic takiego. Któregoś dnia wstałam, powiedziałam sobie dość i przestawiłam łóżko.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top