parka jesienna stylizacja

Relacja z moją szafą diametralnie się polepszyła odkąd przestałam myśleć o sobie jako o szafiarce. Jeśli chcecie dalej tak o mnie myśleć to droga wolna, niespecjalnie mi to przeszkadza. Mogę być Wam szafiarką, szatniarką, Buką, Gollumem, piękną rudowłosą leśną elfką, Waszą ulubioną blogerką, ósmym cudem świata i tak dalej. Nikt Wam nie może zabronić tak o mnie myśleć!

Kiedy w swojej głowie wciąż byłam szafiarką, czułam przymus ewoluowania w coraz to bardziej pokracznego Pokémona. Bo przecież muszę pokazać jaką mam fantazję, bo przecież nie chcecie oglądać mnie dwa razy w tym samym stroju, a już na pewno nie w jakiejśtam kurtce i spodniach. Za każdym razem musi być coś nowego, szalonego, ciekawego, och i ach. No i nie zapominajmy, żeby było na czasie! Łatwo się domyślić, że nie można wyglądać za każdym razem inaczej i wciąż na czasie bazując wciąż na tych samych ubraniach. Czasami wchodząc do sieciówek dostawałam ataku paniki, że nie dam rady kupić wszystkiego co mi się podoba. Byłam najczęściej niezadowolona, a pieniądz znikał z konta szybciej niż się pojawiał. Nie mogliście kiedyś zasnąć, bo myśleliście w co się ubrać następnego dnia?

Egoizm bywa czasem zdrowy.Nie chcę być Pokémonem mody, wolę być w Zespole R (Zespół R walczy w służbie zła, więc poddaj się lub do walki stań). Odkąd w moim blogowym świecie najważniejsza, najwspanialsza i najpiękniejsza jestem ja, a nie nowa kurtka z tej czy innej sieciówki, śpię spokojniej, a i stare kurtki patrzą na mnie z większą miłością. Mogę też pokazać się Wam w nudnych spodniach i nudnej kurtce, a i tak czuję się cudowna niczym Kolos z Rodos. I nie możecie zaprzeczyć, skoro nikt z Was tego Kolosa nie widział. Sprytne? Sprytne!

PS Ewentualnie mogę być Bulbasaurem, ale stanowczo odmawian jakiejkolwiek ewolucji.

// parka Monki, jeansy i T-shirt Primark, buty Topshop //

Photos by Ell and me


parka jesienna stylizacja
parka jesienna stylizacja
parka jesienna stylizacja
parka jesienna stylizacja
parka jesienna stylizacja

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

34 thoughts on “zabij w sobie Pokémona”

 1. Odkryłam Cię jako „szatniarkę”, ale później przeczytałam kilka postów i stwierdziłam, że w sumie jesteś zbyt zabawna i ludzka, żeby wkładać Cię do wora z innymi „szatniarkami” 😀 No i ustalmy – pokemona nie można wsadzić do wora, ale do pokebola!

  1. Krc3b3lowa Poc582udniaIc59bka spc3b3c5banic582am sic499 z odpowiedzic485, ale moc5bce pzdyra sic499 innym dziewczynom, a Ty najwyc5bcej potwierdzisz, a moc5bce podzielisz sic499 swoimi odczuciami. Ksic485c5bckowo wyglc485da, to tak, c5bce gin wkc582ada spiralc499 do macicy przez pochwc499 i ujc59bcie kanac582u szyjki macicy, uc5bcywajc485c do tego specjalnej prowadnicy. Podczas zakc582adania wkc582adka w prowadnicy jest zc582oc5bcona, w macicy przybiera ponowni ksztac582t litery T. Jec59bli chodzi o odczucia, to niektc3b3re kobiety odczuwajc485 nieprzyjemne bc3b3le skurczowe podczas zakc582adania wkc582adki niestety wc582asnymi doc59bwiadczeniami w tym wzglc499dzie podzielic487 sic499 nie mogc499.

 2. Napisałaś tak dużo i mądrze że dopowiem tylko ament gdyż mam tak samo 🙂
  Poza tym.. remontowanie mieszkania bardzo szybko oducza od mas hevow i bycia na czasie oraz szalenstw z tym co sie ma. 😉

 3. Mój blog szatniarski miał zaledwie kilka postów, bo skończyły mi się ciuchy do fajnych stylizacji 😛 Zawsze się zastanawiam, jak dziewczyny to robią, że nawet zimą mają kilka kurtek! 😛
  Poza tym, do Ciebie zawsze zaglądam bardziej w celu poczytania czegoś z sensem niż oglądania ciuchów 🙂

 4. 100 razy bardziej wolę nudną kurtkę i nudne spodnie niż superhipermegamodne ałtfity będące odzwierciedleniami dusz ich kreatywnych autorek.

  Poza tym w tej nudnej kurtce wyglądasz jak najlepsza elfka!

  1. Zamieszczone przez Good day!This was a really mavlerous website!I come from roma, I was fortunate to search your website in wordpressAlso I get a lot in your subject really thank your very much i will come every day

 5. Bardzo mądry post, choć ja akurat wychodzę z założenia, że z takim myśleniem powinno się blogi zakładać 😉 Choć paranoja „nie pokaże się w tym samym!” i mnie dopada, ale dotyczy to raczej imprez niż bloga ;D

 6. Zdjęcia na Twoim blogu są jak wisienka na czekoladowym torcie 😉 Idealnie współgrają z treścią. Poza tym czuć w nich pewien rodzaj tajemnicy, niedopowiedzenia i lekkość. No piękne są po prostu, bez względu na to w co jesteś ubrana.

 7. Dokładnie! Takie myślenie zmienia wszystko i pozwala w końcu robić to co się lubi, a nie to, co wydaje się być tym, co trzeba lubić, jak chce się b y ć w sieci,

  Kocham tą Twoją parkę i sztyblety!

 8. Dziewczyno, Tobie jest świetnie w spodniach! Pamiętam jak kiedyś pisałaś o tym, że nie lubisz nosić jeansów, no ale wyglądasz w nich świetnie, tak..nonszalancko 😉 a w takim kolorze spodnie bardzo chcę i to już.

 9. Bardzo mi się spodobało to o starych kurtkach patrzących z większą miłością !

  Anonim od podziałów społecznych 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top