woking surrey
ramoneska w stylizacji

Człowiek to głupie zwierzę. Mądre zwierzęta kiedy jest im źle czym prędzej przefruną, przebiegną czy przekicają sobie na inny teren, gdzie będzie im dobrze. A kiedy nie da się już nigdzie przekicać to wyginą. Mądre zwierzęta są bezkompromisowe.

A człowiek tkwi, a kiedy już w końcu zdobędzie się na przekicanie to podskakując i tak uroni na koniec łezkę patrząc z oddali na to co było niedobre. Zamiast spalić i zaorać. Chociaż może i dobrze, bo po tej całej przeprowadzce już by mi się nie chciało palić i orać kanału na trzydziestu dwóch milach długości. Niech już sobie będzie.

Pa pa, Kanale.

ramoneska w stylizacji
ramoneska w stylizacji
woking surrey

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

15 thoughts on “Coś się kończy.”

  1. Czasem zazdroszczę zwierzętom, że tak potrafią – albo się przenoszą, albo prędzej czy później dostosowują biologicznie. My tak nie potrafimy, to nasze dostosowywanie się psychiczne (bo ciężko tu mówić o biologicznym) jest jakieś takie “nie do końca”, zawsze jest coś nie tak. I jednocześnie tkwimy gdzieś, w czymś, męczymy się, choć moglibyśmy się przenieść, coś zmienić. I zawsze jeszcze w środku pozostaje żal. To nasze przywiązywanie się jest czasem nie do zniesienia. Ech…
    Coś się kończy, coś się zaczyna 😉

  2. to że prace zmieniłaś to wiem….i o przeprowadzce też…ale to takie straszne zmiany??my slę że normalne,dobrze że nie spotkalo Cie cos złego;-)

  3. ale facet nadal ten sam???zmiana faceta,rozstanie tez nie musi oznaczac tragedii…jeśli w związku jest zle,trzeba się rozstać,bez żalu,zacząć zyć na nowo.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry