Pierwszego grudnia ogłosiłam we wpisie, że codziennie będę zamieszczać na fanpage’u zdjęcie o tematyce świątecznej w ramach Riennaherowego Kalendarza Adwentowego. Kalendarz ma się całkiem dobrze, a ja czuję się zmuszona do wysilania umysłu, co działa na mnie pozytywnie. MYŚLENIE = DOBRO.

Poniżej przedstawiam Wam podsumowanie pierwszego tygodnia. Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie moją stronę na facebooku. Przed nami kolejne siedemnaście dni, a potem…barszcz i prezenty!

PS W przyszłym tygodniu planuję spotkanie z Czytelnikami w Londynie. Odbędzie się w sobotę, myślę wciąż na miejscem i godziną. Informacje wkrótce na blogu i fanpage’u. Jeśli chcecie posiedzieć razem i porozmawiać o modzie, śmierci i dinozaurach, zapraszam! Mam też nadzieję że między Świętami a Nowym Rokiem uda mi się zorganizować podobne spotkanie w Gdańsku.

Do zobaczenia? 🙂

1. świąteczne swetry 2. bombki i świąteczne jajko produkcji Mamy 3. disco renifer 4. choinkowe mydło Organique
5. dekoracje na Islington 6. jakiś dziad nawkładał nocą w buty badziewa 7. wystawa sklepowa na Marylebone w Londynie

kalendarz adwentowy
kalendarz adwentowy
kalendarz adwentowy
kalendarz adwentowy
kalendarz adwentowy
kalendarz adwentowy
kalendarz adwentowy

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top