Mój projekt Riennaherowego Kalendarza Adwentowego jest wciąż aktywny, na fanpage’u pojawia się codziennie nowe zdjęcie. No dobrze, przyznam się, że 12 grudnia nieco zabalowałam, ale sami rozumiecie, jedzenie i napoje sponsorowane przez firmę – to nie mogło skończyć się dobrze. Zdjęcie zostało jednak nadrobione. Zawsze cieszyło mnie, kiedy odkrywałam, że mogę zjeść naraz dwie czekoladki z kalendarza, bo poprzedni dzień mi umknął. Cieszyło mnie to prawie tak bardzo jak zjedzenie od razu całego kalendarza…

Ponad połowa za nami, poniżej podsumowanie minionego tygodnia (pierwszy tydzień tutaj). Byle do Świąt!

8. Dekoracje świąteczne w drodze z Marylebone na Oxford Street 9.Tis the season to be jolly, fa la la la la, la la la la…
10.Pałeczki czy śnieżynki? 11.Mikołajkowy prezent dla koleżanki z pracy 12.Coraz bliżej Święta…
13.Powrót Choinki Śmierci 14.Kuriozalny jeleniorenifer na Camden Passage

kalendarz adwentowy
kalendarz adwentowy
kalendarz adwentowy
kalendarz adwentowy
kalendarz adwentowy
kalendarz adwentowy
kalendarz adwentowy

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top