Znacie to uczucie, kiedy w wakacje budzi Was rano słońce, zjadacie śniadanie oglądając po raz pięćdziesiąty powtórkę serialu z lat siedemdziesiątych i nie macie kompletnie żadnych planów na cały dzień? Żeby nie umrzeć z nudów bierzecie psa na czterogodzinny spacer albo wsiadacie w pierwszy napotkany autobus i sprawdzacie jaką ma trasę. Wybieracie się do tego parku, do którego nigdy nie chodzicie czy na stary cmentarz, którego nigdy nie odwiedzacie. A jeśli nie chce się Wam ruszać z domu, spędzacie cały dzień w łóżku czy na fotelu z książką, pochłaniając kilkadziesiąt, kilkaset stron. Albo pisząc kilkadziesiąt stron swojej słabej powieści fantasy. I nie macie poczucia, że może coś Was omija, że jeśli nie zrobicie dzisiaj czegoś super wyjątkowego, to następna okazja nadarzy się może za tydzień. A że to co robicie jest bezsensowne i brak z tego pożytku? No to co, przecież są wakacje.

Strasznie tęsknię za tym uczuciem.

riennahera nuda maxi sukienka

Niektóre z takich momentów mijają bez echa, inne bezsensowne leniwe wyprawy, zabawy z psem czy serialowe maratony w łóżku pozostają w pamięci na zawsze. Nie są to niestety momenty dane osobie, która pracuje na etacie. Każdy z dwudziestu pięciu dni urlopu jest na wagę złota. Czy aby wziąć wolne na swoje urodziny? A może lepiej na Święta? W którym momencie najlepiej zaplanować wakacje? Czy aby będą wystarczająco ekscytujące? Czy warto na nie poświęcić wolne dni?

Brakuje mi nudy. Przydałoby się też napisać moją słabą powieść fantasy od nowa. Muszę chyba zostać freelancerem albo iść na urlop macierzyński.

riennahera nuda maxi sukienka

riennahera nuda maxi sukienka

riennahera nuda maxi sukienka

riennahera nuda maxi sukienka

riennahera nuda maxi sukienka

|| sukienka & Other Tories, kapelusz Topshop, mokasyny Dune ||

|| książka Kurt Vonnegut ||

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top