Czyli do Ciebie. Pomożesz? Będziesz moim bohaterem?

Nie chcę dramatyzować, ale jestem teraz trochę w dołku. Wygrzebię się z niego niczym mrówkolew w pędzie po smakowitą ofiarę, w międzyczasie będę z nim walczyć wszelkimi możliwymi sposobami. Ten dołek strasznie chce mi zabrać bloga, ale nie dam gnidzie satysfakcji.

Pamiętam jak wielką motywacją były dla mnie wyniki blogowej ankiety i postanowiłam zrobić małego cheata, nie czekać do przyszłego roku i prosić Cię o trochę pomocy dla mojego wewnętrznego mrówkolwa właśnie teraz. Dzisiaj. W tej chwili. Pomóż mi wykurzyć go z dołka. Dołek zasypię dzięki nieco bardziej skomplikowanej pomocy, ale w międzyczasie fajnie byłoby myśleć o czymś innym niż tylko on.

Jak możesz pomóc? Odpowiadając na kilka pytań. Może być w komentarzu, na fanpage’u, w mailu (riennahera@gmail.com). Gdzie chcesz.

1. Który tekst na blogu był Twoim ulubionym?
2. Czy powinnam znów/jeszcze umieszczać zdjęcia „stylizacji”? To jest okropnie obrzydliwe słowo, ale wiesz o co chodzi. Że zdjęcia, że pląsam, że tekstu jest niedużo.
3. Czy jest jakiś jeden konkretny temat, którego chcesz więcej? Albo dwa, albo trzy? Może to być cokolwiek sobie wymarzysz.
4. Czasem mam ochotę na takie mini wpisy – wiersz, który za mną chodzi, fajna knajpa, miły sklep, interesujące miejsce. Kilka zdjęć, kilka zdań. Kiszka to czy nie?
5. Czy Disqus na blogu jest fajny czy niefajny? Osobiście nie robi mi to różnicy, ale chcę Cię uszczęśliwić.

Z góry dzięki, Ty mój cudny Bohaterze, Ty moja ukochana Bohaterko. Cmok.

help1

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top