Riennahera

Riennahera

Dlaczego czytasz Riennaherę? Ankieta 2015

W zeszłym roku poprosiłam Was o wypełnienie blogowej ankiety. Ilość osób, które wzięły udział, absolutnie mnie zachwyciła. Podobnie jak ilość pomysłów, które mi podsunęliście i wszystkie pozytywne słowa, które czytałam po kilka razy nie mogąc uwierzyć, że wchodzi tu tyle miłych osób.

W tym roku nie odmówię sobie przecież podobnej przyjemności. Zeszłoroczna ankieta miała również wielki wpływ na zmianę kierunku bloga, z której jestem bardzo zadowolona. Mam wrażenie, że większość z Was też. A zatem, Panie i Panowie (chociaż w znakomitej większości Panie), zapraszam Was na kolejną odsłonę riennaherowej ankiety. Piszcie, oceniajcie, dzielcie się uwagami. Przyjmę wszystko na wątłą klatę.

Ankieta otwarta jest do końca dnia w niedzielę 25 stycznia.

Liczę właśnie na Ciebie.

[maxbutton id=”3″]

PS Pierwsze wydanie sponsorowała jednooka lama, w tym roku patronuje nam owca wytarzana w niebieskim czymś.

owca

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

2 thoughts on “Dlaczego czytasz Riennaherę? Ankieta 2015”

  1. Czy jak na końcu kowboj kręci z powątpiewaniem głową i mówi, że strona nie istnieje, to znaczy, że ankieta się nie wysłała? Bo wypełniłam ją już dwa razy i ciągle kończy się tym kowbojem…

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top