Picture of Riennahera

Riennahera

Czemu Legolas cały czas stoi i inne problemy pierwszego świata

Zainspirowana cyklem na blogu Wyrwane z Kontekstu, zaglądam dzisiaj w Google Analytics. A tam cuda, skarby i zagadki.

Przede wszystkim muszę przyznać, że jestem z siebie dumna. Odwaliłam kawał dobrej roboty. Mój blog pięknie pozycjonuje się na frazy Thranduil żona oraz Lee Pace i jego żona. Nic dodać, nic ująć. Takie chwile dowodzą sensu blogowania. Pozamiatane.

Pozostając w temacie Śródziemia, ktoś szukał odpowiedzi na nurtujące pytanie. Czemu Legolas cały czas stoi? Muszę przyznać, że nie zwróciłam na to wcześniej uwagi, ale rzeczywiście, Legolas większość czasu stoi. W Hobbicie chyba nigdy nie siada. No taki mi się trafił jakiś dziwny dzieciak. Nie wiem po kim to ma. Ja siedzę sobie właśnie wygodnie, a i ojciec przecież całkiem pewnie rozpycha się na tronie.

Kilku użytkowników zastanawiało się kiedy zmarł Thranduil. Mam im do powiedzenia krótko : SPADAJ TROLLU. Natomiast osobę, która wyznała zakochalam sie w krasnoludzie pocieszę. Zdarza się to nawet w najlepszych rodzinach (ech, ten Legolas!).

W ogóle w polskich rodzinach nie dzieje się dobrze. Sytuacja bywa dramatyczna, kiedy moja mama dlugo siedzi na fb, a jednocześnie mama sie mnie wstydzi bo slucham metalu. No i niby się wstydzi, ale nie myślała o konsekwencjach, kiedy zastanawiała się jak przebrać dziecko w straszny strój. Przynajmniej są wciąż wśród nas dzielni mężczyźni, którzy nie wstydzą się powiedzieć jestem szczęśliwy z kobietą z wielkimi cycami. Nie wszyscy jednak mają to szczęście i krągłości. Gdyby chlopak powiedzial, że mam płaską dupę i jestem brzydka, to nie byłabym zadowolona. Na szczęście Thranduil ma lepsze maniery, poza tym nie ma czasu się nad tym zastanawiać z powodu wspomnianych problemów z Legolasem. Niezadowolonemu chłopakowi powiedziałabym, że i tak wyglądam lepiej niż nagi kierowca tira, a jak mu się coś nie podoba to może obejrzeć serial gdzie się bzykają.

Takie sytuacje mogą skutkować brakiem zaufania nie tylko do partnera, ale i do ludzkości. Są osoby, które nie potrafią się już do nikogo zbliżyć. Żyją według zasady wszystko robię sama nie ufam fryzjerom. Tak nie można żyć. Nie można od razu widzieć w każdym mijanym na ulicy człowieku fryzjera.

Kiedy horror i groza sięgają zenitu, a w Polsce szmaty sa skandalicznie drogie, jednostki słabsze psychicznie myślą o emigracji, gdzie byt może im zapewnić praca zombie w Tower w Londynie. Ale to nie jest praca dla młodzieży, o nie. Bo zombie to jednak zombie, a nawet diabeł jest pociągający gdy ma osiemnaście lat.

Na koniec dodam, że jeśli musisz googlować znaczenie zdania potrzebuję spokoju jestem zmęczony, to najlepszy moment, żeby zastanowiśc się nad sobą.

To pisała dla Was Jennachera. Albo nie, wróć. Liannahera. Szfak, trzeba było sobie wymyślić jakiś łatwiejszy pseudonim.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top