Słowa kluczowe to niewyczerpane źródło radości. I prawdziwe okno na świat. Bo oto mijasz na ulicy mnóstwo ludzi, zwykłych obywateli, szary tłum, a potem wchodzisz w Google Analytics i widzisz czego szuka w internecie społeczeństwo. I na widok tego surrealizmu łapiesz się za głowę. Bo ci ludzie są wśród nas, nawet nie spodziewasz się kto może stać obok Ciebie w kolejce po bułki.

Ludzie, którzy zastanawiają się jak stać sie wampirem i kotem. A potem dziwią się czemu niektórym fotograf każe się uśmiechać a niektórym nie. Wnioskuję, że jak stajesz się wampirem albo kotem, to potem na zdjęciu uśmiech może wyjść nieco makabrycznie.

Ktoś nie wiedział co zrobić kiedy jest się brzydkim na twarzy, inny użytkownik zupełnie nieświadomie podrzucił idealnie rozwiązanie: pszczelarz strój. Życie jest o wiele prostsze, gdy sobie nawzajem pomagamy.

Przyznam, że w tym miesiącu słowa kluczowe łechcą moją próżność. Ktoś wpisuje w wyszukiwarkę ładne cycki, super tyłek, piękne ciało i ogólnie piękna przyjaciółka mojej dziewczyny i trafia do mnie…Nie wiem kim jest Twoja dziewczyna, ale dzięki! Nie obrażam się też na hasło ładne kobiety z duzym nosem. Niech żyją nosy plus size!

Pojawiły się i dramatyczne pytania. Czy można wykąpać cornisha? Nie wiem, czy chodziło o kota, kurczaka czy Kornwalijczyka, ale ogólnie wszystko można wykąpać. Raz. Jak robi starsza koleżanka z bloku? Może “muuu”? Może “chrum chrum”? Naprawdę ciężko powiedzieć. Albo: czemu mój nie stoi? Pewnie dlatego, że Legolas cały czas stoi. Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.

Inni byli w bardziej romantycznym nastroju i chyba planowali ekscytujące wakacje. Gej pociąg ustronie…robi się ciekawie, gdy w grę wchodzą chłopaki w minispódniczkach. Napięcie rośnie, gdy mamy przed oczami ich podwiewane sukienki…Czekam na dalszą część tej historii miłosnej. Mam nadzieję, że mimo gorących temperamentów wyłączność po zaręczynach nie będzie dla bohaterów problemem.

I na koniec tylko jedna uwaga. Starkowie strategia – to nie są hasła, które powinny występować razem. Starkowie nie mają strategii. Nie wzoruj się na nich w tej kwestii. Albo w ogólne najlepiej w żadnej jeśli chcesz przeżyć do końca miesiąca.

PS Są ludzie, którzy już w czerwcu szukają kostiumów na Halloween i tych ludzi jest sporo. W sumie nie powinno mnie to dziwić, skoro co roku wszyscy moi znajomi w Polsce od września mają zaklepane i dopięte na ostatni guzik plany na Sylwestra…

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top