Screen Shot 2019-07-04 at 20.11.28
Picture of Riennahera

Riennahera

Dobre i miłe konta na instagramie #2

Pierwszy wpis z tego cyklu przyjął się świetnie, dlatego zdecydowanie będę go kontynuować. Zapraszam na kolejną porcję miłych kont. Przyjmuję rekomendacje kolejnych – dajcie znać w komentarzach. 

Czarlibajka: Karolina zwana Czarli wpadła mi w oko dzięki swojej siostrze, która jest moją dobrą koleżanką (może nawet przyjaciółką, hm?). Zaczęłam obserwować Karolinę, bo byłam ciekawa jaka jest siostra bliskiej mi osoby. Siostra, o której dużo słyszałam, a której nigdy nie miałam okazji spotkać. Również dlatego, że jest artystką wielu dziedzin, między innymi ilustratorką, a ja mam do ilustratorów wielką słabość i chciałabym być jak oni. 

Prace Karoliny są bardzo w “moim” stylu – romantyczne, bajkowe, liryczne. To dziewczyny z rozwianym włosem, motywy ludowe, łąki, kwiaty i morze. 

What’s not to like?

fenchan: Agnieszka ma cudowny komiksowy styl i specjalizuje się w fanartach. To jest tak dobre, że boli, również dlatego, że jej fanarty niekoniecznie są spójne z moimi popkulturowymi fascynacjami i nie wiem na kogo patrzę. Ale i tak nie mogę się napatrzeć. 

Jeśli kiedyś będę milionerką, Agnieszka będzie na shortliście osób, które rozważę do zatrudnienia do pracy przy komiksowej wersji mojej powieści. 

martaveil: Marta odtwarza XIX-wieczne kostiumy z okresu napoleońskiego. To taki trochę instagram postaci z Wojny i Pokoju czy książek Jane Austen. Patrzę na niego z pewną zazdrością, bo kocham ten okres i bardzo widziałabym się w takich sukienkach, niestety jestem zbyt leniwa, aby włożyć w nie pracę i wysiłek. Tak więc w zaciszu domowym hejtuję sobie i zazdroszczę. 

rudym okiem: Lubię myśleć, że mam estetyczne konto ze zdjęciami z Londynu. Paulina ma bardziej estetyczne. Jej Londyn jest beżowo niebieski i spójny, obojętnie czy oglądamy ą i ę architekturę czy pizzę w pudełku.

kotfelia: Sztuka, feminizm i atrakcyjna autorka. Atrakcyjna nie w sensie “duże cycki i usta”, tylko w stylu “idealny bob, nonszalancki płaszcz i czarna szminka”. Nasze fascynacje artystyczne w dużym stopniu się pokrywają, dlatego polecam z przyjemnością. Trochę mroku, trochę zwierza, trochę średniowiecza. Jak u Edgara Allana Poe – „Dużo Szaleństwawięcej Grzechu, I Groza – sztuki treść.” 

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top