dobre instagramy
Picture of Riennahera

Riennahera

Dobre i miłe konta na instagramie #3

To jest ten moment, kiedy można w komentarzach reklamować siebie, mamę, babcię i psa sąsiada. Tutaj po raz kolejny polecam fajne małe profile i czekam na Wasz odzew. 

No to lecimy z listą fajnych osób:

Martikasplanet: Jak wiadomo, najlepszym miejscem na całym świecie jest Szkocji. A ona robi najpiękniejsze zdjęcia Szkocji na świecie. A przynajmniej na instagramie. A przynajmniej na instagramie jaki znam. Zawsze kiedy widzę nowe foto, zżera mnie tęsknota i zazdrość, że ona tam była, może jest w tej chwili, a ja nie. Małe marzenie – kiedyś weźmie mnie w te miejsce i sfotografuje jako wkład ludzki w swoim landszafcie. Albo po prostu pokaże, gdzie jest tak pięknie. 

Sowa z Tomaszowa: Jej opis brzmi “useless magic” i chyba jest najtrafniejszy. Na pewno magia ujęć. Zdjęcia są gustowne, w pięknej kolorystyce, przemyślane. Nawet, gdy to migawka “bezużytecznego” momentu jak leżenie pod kołderką, dobre jedzenie na talerzu czy widok z okna. Codzienność przenika się z wiecznością, architektura z naturą. Bardzo tu estetycznie, ale bez zadęcia.

Natalia Molko: Kiedy zaczynałam przygodę z szafiarskim blogowaniem, “nas rudych” było kilka. Przez lata wykruszyły się, przestały blogować, ale kilka utkwiło w pamięci. Wśród nich oczywiście Venila Kostis (która przeszła chyba przez wszystkie kolory włosów) i Natalia właśnie. Nie lubię się publicznie przyznawać do takich słabości, ale zawsze zazdrościłam Natalii, bo była idealnie ubrana i uczesana, a jej rudy był jakiś taki lepszy. Miała idealne kołnierzyki i pastelowe ubrania, kiedy ja mokłam w Szkockim deszczu. 

Naprawdę nie rozumiem, czemu Natalia nie jest wielką gwiazdą instagrama, bo wizualnie jest z każdym rokiem bardziej idealna. 

Lenaillust: Nie mogłoby być wpisu z tego cyklu bez polecenia ilustratorki. Styl Leny jest o wiele bardziej minimalistyczny i komercyjny od tego, który preferuję, ale patrząc na jej pastelowe prace czuję jakiś taki spokój i harmonię. Tak jak nie lubię T-shirtów z nadrukami, tak w jej designie chętnie bym chodziła. Poza tym są jelonki, więc jest dobro.

Jana Sojka: Artystka z Lake District. Jej kolaż z samolotem wisi na mojej ścianie. Uwielbiam jej zdjęcia, mroczne i mistyczne, ale jednocześnie jakby przytulne. Czy można być mrocznym i przytulnym jednocześnie? Oczywiście. Pod ciepłym kocem też panuje mrok. Zdjęcia Jany są jak opowieść o duchach zasłyszana na na wakacjach u babci. Jak wspomnienie dziwnego snu. 

Kapitan Horniczak: Instagram Klaudyny Horniczak. Klaudynę poznałam jako moją czytelniczkę, wiele lat temu. Klaudyna jest też żywym, prawdziwym elfem z Podhala i posągowej piękności modelką. Trzeba by jej nienawidzić, gdyby nie fakt, że jest bardzo zabawną i ciepłą osobą, która zdobywa z miejsca serca nawet takich mruków jak ja. Piękna, inteligentna i miła. Pełen pakiet. 

Fajne?

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top