This is a JOKE only.
Taken few weeks ago.I was sending my application for the one-off job as an extra for a TV series set in 1980s. I had to send a picture in 1980s inspired outfit and this is what I came up with:


photos by Benzo Harris

Clearly inspired by:

I should have had stronger make-up, but I had very little time, Animation lectures to go to and trip to Edinburgh afterwards. Busy, busy, busy.

I hope that makes you laugh 😉

The sequin thingy has been bought by my grandma in secondhand shop. At first I didn’t like it all but now the sequins are so back…You think I could pull it off? with jeans and black top maybe? What do you think?

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

14 thoughts on “A fashion crime: Like A Virgin-NOT!”

  1. Nieźle Ci to wyszło! I co,i co,dostałaś pracę? Bolerko mi się osobiście podoba,nosiłabym je na 100 %,pewnie z jakimiś ciemnymi(choć niekoniecznie czarnymi) rurkami i zwykłym tank topem,żeby nie było za-,i szpilami.

  2. haha… bosko:D a ja bym rzeczywiście spróbowała jakoś przemycić to bolerko! chociaż sama nie wiem, z czym, ale chyba szkoda, żeby się marnowało;)
    PS a słychać coś nowego o tej szafiarkowej akcji?:)

  3. Też ostatnio wykonałam zestaw w stylizacji 80’ies, tylko bardziej w kierunku Cindy Lauper, na potrzeby firmowej imprezy…
    Zabawy co nie miara, ale cieszę się, że ominął mnie ten etap w historii mody 😉

  4. >> Agata Natalia: Na razie nie dostałam, ale sprawa jest otwarta dalej, bo szukają osób na bieżąco. Poza tym mam tam swoją informatorkę, więc źle nie będzie 🙂

    >> caiusha: komplikacje małe, szafiarki się nie mogły dogadać 🙂 liczę, że teraz będzie z górki i wkrótce ruszymy. czekamy na wymianę rzeczy od Big Stara.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry