Sorry, Kurt.

kurt

nirvana

I’m experiencing a renaissance of my interest in the music I used to listen to as…well, a MUCH younger person.

grunge

grunge

grunge

grunge

grunge


photos by Benzo Harris

I’m really grunge, everything apart of the skirt is from Primark and the whole outfit was little more than £20 altogether. Kurt would be proud.

Update: well, the jacket is not Primark. it is secondhand original German army jacket and it was bloody expensive, but that was like 6 years ago, it till looks brand new, so it was worth it.

Yet as far as the old favourites are concerned, grunge was cool and all that stuff, but I must agree with the Tenacious D:

No-one can destroy the metal
The metal will strike you down with a vicious blow

🙂

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

15 thoughts on “I’d rather be cool than dead.”

  1. niestety muszę się przyznać do kompletnej ignorancji muzycznej w dziedzinie Kurta Cobaina i Nirvany, ale może nadrobię to komplementem? bo te zdjęcia są odjazdowe!!:D

  2. och, wyglądasz genialnie aż mi szczęka opadła! Kurta wielbię i wielbić będę niezależnie od wieku :)i chyba nigdy z niego nie wyrosnę! ach, te licealne dźwięki… koszule w kratę rządzą !!!

  3. Czyli nie tylko ja mam tendencję grunge’ową… ^^ Przypomniałaś mi o tym, że chcę kupić parkę na wiosnę – muszę gdzieś szybko zapisać… 🙂

  4. Krata+pasy bardzo oryginalnie :)koszula swietnie Ci pasuje. niegdys bylam fanka Kurta i byl dla mnie najwieksza inspiracja jesli chodzi o garderobe, na szczescie mi przeszlo ;D…

  5. tak no właśnie, na kurcie nie należy się wzorować. można stylistycznie, jeśli jest się dziewczyną. bo jeśli jest się chłopakiem, to zazwyczaj wypada się blado. i co najmniej mało estetycznie. jeśli jest się dziewczyną, wypada się co najmniej strasznie fajnie.

  6. Amiable dispatch and this enter helped me alot in my college assignement. Gratefulness you as your information.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry