After the meeting with the lovely bloggers from Gdansk I got few tips on where to get great second hand clothes. Here is my sweater which I just could not resist to buy since it looks exactly like Kurt’s:

So here I am, procrastinating in Sopot the grunge way. Procrastination has been my main occupation for the last week :)The grunge style has been in my mind ever since THIS OUTFIT.striped sweater – Dorothy Perkins, sh
grey cardigan – Primark
jeans – Primark
shoes – Deichmann
scarf – sh
belt – ??
bag – Next

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

22 thoughts on “Grunge is STILL not dead?”

 1. Ah ten Kurt..Pamiętam jakiego miałam świra na jego punkcie 😀 Bardzo ładna żeńska wersja swetra Kurta 😀 I cała reszta również 😀

 2. Bardzo fajnie wyglądasz w tych paskach i opasce:)
  Nie spodziewałabym się, że te buty zagrają ze skarpetkami tak dobrze (też je mam, ale do skarpet nie próbowałam;)

 3. lubię Cię w tym stylu. idealna, kobieca wersja Kurta. Lubię jego piosenki, ale nie są one u mnie numerem 1.
  Bardzo podobają mi się buty, ah szkoda,że najbliższy Deichman mam 120 km od mojego miasta.

  i jak, dopisałaś mnie do akcji?

 4. tak tak, z niecierpliwością czekam na nowy film, który w zasadzie nie jest już taki nowy, ale dorwać go nijak nie mogę:)
  Pozdrawiam znającą Miyazakiego;-)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top