inhotw
Riennahera

Riennahera

I wait for another revolution or revelation

To be fair, I can’t be bothered. It’s cold, it’s raining, I have no ideas, I am working for the best part of each day. It is most possible I will have nothing cool enough to show before I go to Dublin (THIS SATURDAY!!!). I am happy, indeed.

I have one picture I have not posted yet and which I quite like. Here it is. Enjoy!Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

20 thoughts on “I wait for another revolution or revelation”

  1. >Biurowa: to jest zdjecie sprzed jakichs 2 miesiecy, ktorego jeszcze nie pokazywalam. wena jak wena, po prostu mi sie nie chce. wiekszosc czasu i tak jestem w pracy, na przyklad teraz ;> ale obiecuje, ze przywioze zdjecia z Dublinowa 😉

  2. wiem, że to zabrzmi dziwnie, ale lubie Ciebie w zebrze! 😉

    Przeglądam w dół co straciłam i widzę martensy, które musiałam szybko przewinąć, żeby nie zejść na zachwytowy zawał.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top