Last year I would probably never dress like that. I used not to be able to accept mixed patterns together. Later on I did not believe I could pull it off. And now, just look at me ;>

Funny thing, I have been shortlisted for a TV commercial of Royal Bank Of Scotland. They couldn’t have chosen any worst time, my student tv station is working hard on Freshers Week at Uni (busy,busy,busy) and I also try to get some hours at work. Needless to say, times is hard.
If you want to be nice people, please visit our newly re-launched website daily, from Monday onwards 🙂

To chyba mój nowy ulubiony zestaw i zdecydowanie widoczny w nim jest wpływ szafiarstwa na psychikę. Rok temu nie wpadłabym na pomysł, żeby się tak ubrać, nie czułabym się w czymś takim komfortowo itp itd. Teraz mieszanie deseni to mój ulubiony styl.
Po dwóch katastroficznych przygodach z trwałą mam znowu fazę na loczki. Zrzucam to na karb moich odrastających i nieukładających się włosów. W każdym razie Ell jest zadowolony, bo w papilotkach wyglądam jak Chun Li ze Street Fightera, a to obiekt westchnień małych chłopców wychowanych na zbieraniu żetonów z chipsów 😉

Od poniedziałku moja stacja (w której jestem dyrektorem programowym :>) rusza intensywnie z programami. ZAPRASZAM.

Co do tytułu posta…jeśli ktoś jeszcze nie widział 'Dr Horrible’s Sing Along Blog’, to pędem na youtube! Dostępny jest w całości.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

23 thoughts on “I cannot believe my eyes”

  1. Bardzo mi się taki miks podoba tylko, cholera, mam mieszane uczucia co do butów. Ale to tylko dlatego, że nie umiem wyjść ponad ten zmasowany internetowy atak na białe kozaki. Fryzura super, ślicznie Ci w lokach, w papilotach zapewne też 😉

  2. A powiedz, w jakim celu przy okazji każdego posta zmieniasz datę? Bo żeby podskoczyć na listach to oczywiste, ale co Tobą kieruje? Nie wydaje Ci się to trochę żałosne, chcesz mieć dużo komci czy o co chodzi? Pozdrawiam, pewnie i tak nie opublikujesz.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top