Last year I would probably never dress like that. I used not to be able to accept mixed patterns together. Later on I did not believe I could pull it off. And now, just look at me ;>

Funny thing, I have been shortlisted for a TV commercial of Royal Bank Of Scotland. They couldn’t have chosen any worst time, my student tv station is working hard on Freshers Week at Uni (busy,busy,busy) and I also try to get some hours at work. Needless to say, times is hard.
If you want to be nice people, please visit our newly re-launched website daily, from Monday onwards 🙂

To chyba mój nowy ulubiony zestaw i zdecydowanie widoczny w nim jest wpływ szafiarstwa na psychikę. Rok temu nie wpadłabym na pomysł, żeby się tak ubrać, nie czułabym się w czymś takim komfortowo itp itd. Teraz mieszanie deseni to mój ulubiony styl.
Po dwóch katastroficznych przygodach z trwałą mam znowu fazę na loczki. Zrzucam to na karb moich odrastających i nieukładających się włosów. W każdym razie Ell jest zadowolony, bo w papilotkach wyglądam jak Chun Li ze Street Fightera, a to obiekt westchnień małych chłopców wychowanych na zbieraniu żetonów z chipsów 😉

Od poniedziałku moja stacja (w której jestem dyrektorem programowym :>) rusza intensywnie z programami. ZAPRASZAM.

Co do tytułu posta…jeśli ktoś jeszcze nie widział 'Dr Horrible’s Sing Along Blog’, to pędem na youtube! Dostępny jest w całości.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top