I have the worst of times these days on most of the levels. Of course I have to mention my boyfriend is not one of them, he is terrific and is helping much (if I would not mention that he would be upset).Not much else to say, really.
Mam przeczucie, że ten blog zmierza powoli ku zamknięciu. Od wielu dni nie podoba mi się, jak wyglądam, a moja twarz jest na zdjęciach w stanie masakrycznym 🙁 Nie chcę marudzić i generować komentarzy w stylu 'wyglądasz fajnie,nie martw się’, ale byłabym wdzięczna za wskazówki jak wyjść z jesiennej depresji, odprężyć się i ogólnie wyluzować, żeby wszystko wróciło do normy.
Idę sobie czytać 'Jesień Średniowiecza’. Chcę zrobić doktorat.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top