For a reason unknown to me I embraced the animal prints. Perhaps it has to do with marvelous sales and good vintage buys lately. Today’s dress was only the price of the beer&burger deal at Curlers (Byres Road), and their burgers are really disgusting, so it was very much worth it.

The title is of course a direct quotation from my dear friend Euan who has been raised a vegetarian yet he eats fish. Why does he feel sorry for cows, sheep and pigs but not really for fish? Because 'fish want to die’. It’s as simple as that.

It seems that the cat on my dress agrees.dress – River Island (sale); socks – Primark; boots – Deichmann;

Dzieje się ze mną coś niedobrego. Jeszcze latem zarzekałam się, że nie przypuszczam, aby było dużo okazji do zobaczenia mnie w panterce, a tutaj proszę, i poprzedni post, i dzisiaj.
Z pewnością mają na to wpływ nieprzyzwoite ceny moich panterkowych nabytków, Topshopowe futerko nabyłam za 50 złotych natomiast dzisiejszą sukienką za 5 funtów. Niby to zawsze cena obiadu, ale w zeszłym tygodniu żyłam na garnuszku mego wspaniałego inżyniera więc jest mi wybaczone.

Tytuł nawiązuje do wspaniałej ideologii mego pięknego i ekstrawaganckiego kolegi Euana. Otóż Euan nie zna w ogóle smaku mięsa, ponieważ wychowywał się w rodzinie wegetarian. Zna natomiast bardzo dobrze smak ryb. Wielu interesowało się, dlaczego rodzinie MacRae żal jest krów,owiec i świń natomiast ryb nie. Euan odpowiada zawsze prosto: 'fish want to die’. Wystarczy spojrzeć na rybę i już się wie. I tyle.

Najwidoczniej zwierzę na mej piersi myśli podobnie.

P.S.
Jeśli chodzi o statyw, wysokość między kolanami a pasem jest najlepsza. Chociaż osobiście uważam, że im niżej, tym lepiej.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top