” Son, I think it’s time you and I had a little talk. I got a call from your math teacher yesterday. She says you were drawing horses in your math book.”
” Unicorns. They were unicorns.”
” What ? „
” Nothing”
„She also says that you haven’t been turning your homework in on time. And I’m very disappointed you didn’t even try out for the swimteam. As for those riding lessons you’ve been wanting, you say you love horses yet you seem to be afraid to get on a real one. Now, Bastian, you’re old enough to get your head out of the clouds and start keeping both feet on the ground. Alright ?”

One of the three most important films in my life. Guess.


dress – Primark; unicorn necklace – Topshop; watch necklace – vintage;

-Synu, myślę że powinniśmy odbyć pewną rozmowę. Wczoraj zadzwoniła do mnie twoja nauczycielka matematyki. Mówi, że rysowałeś konie w książce do matematyki.
-Jednorożce. To były jednorożce.
-Słucham?
-Nie ważne.
-Mówi też, że nie oddajesz na czas prac domowych. No i jestem zawiedziony, że nawet nie próbowałeś dostać się do drużyny pływackiej. Jeśli chodzi o lekcje jazdy konnej, których tak chciałeś, mówisz, że kochasz konie a boisz się dosiąść prawdziwego. Bastian, jesteś wystarczająco dorosły, żeby przestać chodzić z głową w chmurach i stanąć na ziemi, w porządku?

Jeden z trzech najważniejszych filmów mojego życia. Zgadnij.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top