After many, many years the local charity shop in Govan (a district to which I dedicate all the hatred my heart can bear) provided me with means to fulfill my childhood dreams. I wanted a sweater like this one since I was a 14 year old goth. I has many peculiar phases in my young life, including being a goth, a grunge and many other characters from the folk tales.
The outfit is my tribute to the years that are now gone. The funny thing is though that the tribute looks so much better than the original. I really wish I had this sweater back then, it would make me the happiest goth in the world.

Now I only want an SLR camera. Anyone fancies trading one for my soul?dress, jumper – sh; hat – Topshop;

Current 93 – A Gothic Love Song

Znalazłam w sh sweter, o którym marzyłam od 14 roku życia – cienki, czarny, osuwający się z ramienia, lekko prześwitujący. Gdybym wtedy taki miała, umarłabym ze szczęścia. Ten strój to w dużym stopniu powrót do przeszłości, miałam w życiu niezbyt długi okres wyznawania mroku. Miałam też przez pewien czas okres litanii do miłosiernego serca Kurta oraz długi, żmudny i bolesny okres adoracji najświętszego glana. Najlepszy w tym wszystkim jest niezaprzeczalny fakt,że dzisiejsze inspiracje stylem sprzed lat wyglądają…o niebo lepiej od oryginału. Jako 14-latka z zazdrości nienawidziłabym dorosłej siebie.

Sweter już zdobyty, teraz pora na lustrzankę. Mam nadzieję, że nie będę musiała na nią też czekać 9 lat.Jestem gotowa sprzedać za nią duszę. Do tego czasu, zdjęcia są jakie są 🙁

P.S. W wielkiej inspiracji Alicepoint, nauczyłam się zamieszczać sam pasek z muzyką. Buahahahahahahaha!(mroczny, demoniczny śmiech)

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

19 thoughts on “A Gothic Love Song”

  1. Demoniczny ten sweter. Chociaż nie, chyba się mówi uwodzicielski, no ale na jedno wychodzi:) Lubię takie:) Nie znam oryginału, ale inspiracja wyszła Ci swietnie, bo się nie boję – mrocznych zjadaczy kota, tak jak bałam się 9 lat temu, tak boję się po dziś dzień.
    Powodzenia w cierpliwym oczekiwaniu na lustrzanke!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top