W poniedziałek mam dwa egzaminy więc dzisiaj zamiast zestawu prezentacja dzieła Zyzzy.
W sumie chciałabym mieć dokładnie takie buty. W sumie nawet bardziej chciałabym mieć brązowe zakolanówki. W sumie we wtorek nie mam egzaminu…W sumie chyba wiem, co będę robić we wtorek.

ENGLISH: As I am sitting not even one but two exams on Monday, today I present you Zyzza’s work instead of an outfit.
I actually really dig these boots. I actually dig the idea of brown over knee high socks even more. I actually do not sit any exam on Tuesday…I actually guess now I know what I’m doing on Tuesday.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top