Riennahera

Riennahera

the flowers you gave me are rotting

A remake of this outfit. I hope this time it’s more appealing than before though to be fair I don’t give a damn. It is one of my favourite outfits and definitely a summer essential for me.
I became self-referential. It feels a bit awkward.

dress, socks – Primark; top – graffic; shoes – New Look
photos by Innes Morrison

W związku z kontrowersjami, które wywołał kaloryfer (przedmiot przecież znany społeczeństwu dobrze) i tapeta (rozumiem,że ten wzór może przywoływać traumatyczne wspomnienia) na blogu miłego Tomasza, postanowiłam uderzyć się w pierś i naprawić winy.Tak oto kwiaty hasają po boisku.
Nie jestem jeszcze zadowolona w stu procentach, podkolanówki nie są takie,jak bym chciała, ale jakaś ewolucja postępuje.
Wcześniej widzieliście to tutaj.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top