dress – H&M

A miało być tak pięknie, wyszło jak zawsze. W lustrze brzucha nie było, na zdjęciu jest. I cała powaga dwusetnego posta poszła w las, co widać na zdjęciach.
Fotograf twierdzi, że obiektyw zniekształca, ale nasuwa się parafraza myśli z 'Przyjaciół’ – ile obiektywów mam na sobie?

Za zdjęcia dziękuję ulubionemu Piotrowi Wasilewskiemu.

English: I planned my bicentenary post to be absolutely fabulous but you see what I got – my tummy as the main character and the hero. My photographer concluded that lenses can corrupt the image as he did not see any problem with my tummy yet it makes one paraphrase the famous 'Friends’ quote – so how many lenses are actually ON you?’.

The pictures are by my lovely,lovely friend Piotr Wasilewski.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

25 thoughts on “200!!!”

 1. Następnych 200, 400 i 600 postów tak samo ładnych jak te wszystkie, nie piszę tego ciągle, bo bym się musiała okropnie powtarzać. Pozdro 600 dla Filipa Dobrego.

 2. mogę łaskawie wiedzieć gdzie Ty widzisz ten brzuch?? śliczna sukienka i włosy. opaska Cię oszpeca. gratuluję dwusetnego postu…

 3. a tam, na zdjęciach to zawsze coś wychodzi inaczej niż w rzeczywistości, działa to też w drugą stronę, bo czasem można sobie dodać opalenizny czy syfa na nosie usunąć:D niemniej gratuluję 200 posta:):):):)

 4. normalnie nimfa leśna! kiecuszka przeładna. no i ja brzucha tez się jakoś dopatrzeć nie mogę, no co Ty gadasz :>

 5. Cieszę się,że uważacie,że GO nie ma. Wybrałam zatem odpowiednie zdjęcia spośród całej gromady tych, na których najpierw idzie brzuch a potem ja.

 6. Jaki brzuch???? Nie widzę żadnego brzucha ale za to widzę boską kieckę która fantastycznie prezentuje się na Tobie 🙂
  I w ogole to slicznie wyglądasz 🙂

 7. puk puk gdzie ten brzuch zią.

  mam podobną kiecę chceeesz? 😀 ma kwiatki czy cośtam , fajna, (hahah ostatnio próbuję porozdawać moje nienoszone ciuchy ale chygba w końcu serio założe im konto na fejsbuku…)

  ruszam w archiwum bo widzę że wyglądasz super, lubię to.

 8. ciocia Gosia Ci wytłumaczy :
  -młoda dziewczyna,
  -normalnych gabarytów
  -przed swoją pierwszą ciążą….
  nie jest w stanie mieć brzuszka
  :))
  to co Tobie zdaje się ,że jest brzuszkiem to tylko mały pikuś,wspomnisz moje słowa :)))

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top