dress – H&M

A miało być tak pięknie, wyszło jak zawsze. W lustrze brzucha nie było, na zdjęciu jest. I cała powaga dwusetnego posta poszła w las, co widać na zdjęciach.
Fotograf twierdzi, że obiektyw zniekształca, ale nasuwa się parafraza myśli z 'Przyjaciół’ – ile obiektywów mam na sobie?

Za zdjęcia dziękuję ulubionemu Piotrowi Wasilewskiemu.

English: I planned my bicentenary post to be absolutely fabulous but you see what I got – my tummy as the main character and the hero. My photographer concluded that lenses can corrupt the image as he did not see any problem with my tummy yet it makes one paraphrase the famous 'Friends’ quote – so how many lenses are actually ON you?’.

The pictures are by my lovely,lovely friend Piotr Wasilewski.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top