dress – sh; top – graffic;

Jako żydokomuna laicka (wiadomo, czytam Wyborczą i będę głosować na Komorowskiego) postanowiłam w dzień święty nakarmić mego bożka konsumpcji i wybrać się do hipermarketu. Przeżyłam szok wielki, gdy ujrzałam świecący pustkami parking przy pobliskim Carrefourze. Dalszy Auchan był również zamknięty.
Zrezygnowana udałam się więc lansować do jednej z niewielu otwartych w Zesłanie Ducha Świętego instytucji – ZOO.
No i lansik wśród słoni.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top