dress – sh; top – graffic;

Jako żydokomuna laicka (wiadomo, czytam Wyborczą i będę głosować na Komorowskiego) postanowiłam w dzień święty nakarmić mego bożka konsumpcji i wybrać się do hipermarketu. Przeżyłam szok wielki, gdy ujrzałam świecący pustkami parking przy pobliskim Carrefourze. Dalszy Auchan był również zamknięty.
Zrezygnowana udałam się więc lansować do jednej z niewielu otwartych w Zesłanie Ducha Świętego instytucji – ZOO.
No i lansik wśród słoni.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

27 thoughts on “nago wśród zwierząt”

 1. ja się teraz wieczorem dowiedziałam ,że jakieś tam świeto jest ….i dobrze,że nie dostałam takiego szoku przed marketem,bo bym pomyślała,że wojna jakaś idzie 🙂
  ja będę głosować na Napieralskiego a jako że nie ma szans,to w 2 turze tez na Komorowskiego,a jak znowu nie wiedzieć czemu wygra Kaczyński ,to do Polaków się nie przyznaję ! postanowione!

  a…a ciuchy extra

 2. a zatem jak przystało na ten dzień – bosssko:),
  bardzo mi się podoba, na początku oczywiście się nabrałam na „nude” i myślałam, ze pod koronkami nago;P

  btw to święto, którego kompletnie tu nie czuć, bo u nas powódź:(

  Pozdrawiam,
  Luisa Wierny Czytacz

 3. Kiedy wracasz? Nudzi mi sie no.

  Czytam se jak sie robi screenprinting w domu, i wychodzi ze calkiem latwo. mam ochote sprobowac jezeliz mnie w koledzu nie pozwola ze studia skorzystac.

  Przywiez mi prosze Slonia.

 4. A ja zagłosuję na Janusza Korwin-Mikke, jedyny kurwa facet, który ma zdrowe poglądy w tej zakłamanej Polsce.
  Poza tym świetna stylizacja.

 5. fajny lans!!! Kurdę bo lepszy niz u Pandroy rzekłabym 😀
  A tak bardziej realnie i serio to strasznie mi sie podoba korkonkowe cos na ta kieckę! Wygląda extra! 😀
  btw. ta opaska na glowie to jest z gumki? Jak to robisz, ze to nie podjezdza do góry robiąc charakterystycznie włosowe wodogłowie?

 6. Hehe ja żem była w niedzielę okrutnie zła nie mogąc po drodze do szkoły kupić na monciaku fajek :/
  no ale ale – Twój dizajn przypomina mnie moją zapomnianą spódnicę, tą czarną koronkową, co występuje na zdjęciu z grecyji. Moi koledzy w liceum bardzo mocno ją kochali bo z dalega wyglądałam jak golasek bez majtasek, po czym następowało rozczarowanie hehe

 7. Też przeżyłam szok dowiadując się, że markety były nieczynne. Co gorsza, przyjechali do mnie goście z Zachodu i świeciłam przed nimi pustą lodówką.

 8. >oliwka: 😉

  >erillsstyle: Jest z gumki. Takie opaski trzeba rozciągnąć, wtedy mniej podjeżdżają. Trzeba je też poprawiać niestety. Potrafię je poprawiać co jakieś 10 minut, gdziekolwiek jestem 😉 Ale rozciąganie generalnie działa.

  >Gia Illusion: No bieliznę :>

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top