dress – New Look; hat – H&M; T-shirt – DIY;

pictures by Innes Morrison

Jako młode dziewczę długo nosiłam sukienki tylko i wyłącznie w długości maxi. Potem nastąpił odwrót i nie założyłabym niczego dłuższego niż ledwo zakrywające pupę. Teraz maxi święci swój wielki powrót w moim życiu. Jest świetne z tego względu, że wystarczy dodać czapę i już jest grunge, nie trzeba niczego więcej. Mój nowy zestaw alarmowy.

Jeśli chodzi o krzyże, to dodałabym jeszcze ze trzy. Wzorem Becky z Sin City. Ale na razie nie mam.

English:When I was really young I used to wear only maxi dresses. Then I started to hate them and I wore only what would barely cover my bottom. And now I fell in love with maxi again. I really admire how effortlessly cool it is and with just a beanie you have an instant grunge look and it became my emergency outfit.

As far as the crosses are concerned, I wish I had as many as Becky in Sin City. The look is yet to be obtained.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top