biker jacket – New Look; shorts – Primark; boots – Deichmann; bag – Tk Maxx;

’Lazy’ – Noir Désir

Generalnie niechcemisienic. Nie chce mi się nawet ubierać, ale nie można było iść do kina nago. Nawet na 'Seks w Wielkim Mieście’. Zatem takiż oto banalny zestawik, bo czerń zawsze pasuje do czerni. Swego czasu Neil Gaiman twierdził,że ma tylko czarne ubrania,żeby mógł się porządnie ubrać nawet po ciemku. Mądry z niego człowiek.
Zatem przepraszamy, dzisiaj trendów, ekstrawagancji ani zbytniej innowacyjności nie będzie.
Możecie za to posłuchać najfajniejszej (moim zdaniem) piosenki spośród tych o tytule 'Lazy’.

English: I cannot be bothered to do anything at all, I don’t even feel like coming up with any decent outfit. Then again one cannot really go naked to the movies, even if it’s too see 'Sex And The City’. Neil Gaiman once said that he only wears black so his outfits are always well-matched and he can look decent even when he dresses in the dark. What a wise person.
Today therefore no trends, no anything really, just black.
And the best song among all these with the title 'Lazy’.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top