4573752617_306ee64d4e
Picture of Riennahera

Riennahera

The Dress#3 – if you’re going to San Franciscodress, necklace,headband – H&M; vest – Primark;
picture by Stuart Dreghorn

Wróciłam do Glasgow i właśnie przenoszę się z jednego pokoju do drugiego. I chociaż pogoda jest piękna, to nie mam ani ochoty ani siły na nowe zdjęcia, bo szafka, bo podłączenie telewizora, bo kartonik, bo półeczka (a raczej jej brak). Zatem zdjęcia jeszcze z networking eventa u Dreghorna. Ja się sobie nie podobam (w sensie ubrania i rozkraczonych nóg), ale zdjęcia ładne.
Ta sama sukienka co tu i tu, zamiast czapy opaska i z Seattle udajemy się do San Francisco (wplatać sobie kwiatki we włosy i takie tam). Ta sukienka to prawdziwy kameleon.

English: I am back in Glasgow and moving from one room to another. The weather is really lovely though I neither have time nor much willingness for any new pictures as I need to deal with drawers, plugging in my TV, boxes and shelves (are lack of them).The pictures therefore are again from the networking event at Dreghorn’s studio. I am not a fan of my posing or my outfit here, but the pictures are nice enough nevertheless.
Also, the same dress again, you’ve seen it here and here. Just change the beanie for the headband and from Seattle you can set off to San Francisco (to wear the flowers in your hair and all that jazz). I adore how versatile this dress is.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top