dress, headband – H&M; boots – Deichmann;

Nie chciało mi się dalej i był to jeden z tych niewielu dni kiedy wygoda wygrała. Zwykle mam ją gdzieś, tym razem święciła triumfy. Z lansowania się pod Tower nic zatem nie wyszło, więc wzdycham i egzaltując się przeżywam katusze, co widać na zdjęciach. Ale obiecuję, że następne posty będą już całe w prześwitujących koronkach i ze zwierzątkami. Tym razem jeszcze pozdrawiam z Ciemnej Strony Mocy.

English: I still could not have been bothered to wear anything that was not black, therefore I wore black. It was also really comfortable, a feeling that I am not entirely familiar with. As I was not the Tower’s fashion goddess I was suffering,you can clearly read it from my expressions. But fear not, the next posts will be full of frills, laces and cute animals, I promise. As for now, enjoy the Dark Side with me.

Na osłodzenie mrocznej atmosfery opowieść o lodziku, zainspirowana oczywiście panem Andym.
To add some sweetness to this generally bitter post, the tale of a whippy, inspired by the one and only Andy.


Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top