pre1j
Picture of Riennahera

Riennahera

The Lady of Shalott or some other wasteland

vest – Primark; dress/shirt in nude – New Look;

Bardzo powoli spływają na mojego maila zdjęcia z sobotniej hardkorowej sześciogodzinnej sesji z sześcioma fotografami. Jak już spłyną w ilości zadowalającej, zaczną napływać na bloga. W międzyczasie mała zapchajdziura, wyszło trochę prerafaelicko, trochę zdechlacko, trochę grubo i trochę mdło. Czyli mniej więcej jak zwykle 😉

English: I am waiting to get more photos from the massive photo shoot at the networking event. When I will get enough of them I will present them to you, my dear friends. In the meantime I encourage you to enjoy these wee images above. I look a little bit preraphaelitan, a little bit shuttered, a little bit fat and a little bit bland. What’s not to love?

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top