dress – Primark; scarf – New Look; boots – Deichmann;

pictures by Stuart Dreghorn

Niemożliwe…Czyżby? Tak! To one. Traperki z Deichmanna. I to latem! Skandal moralny i degrengolada (albo skandal i degrengolada moralna, można sobie wybrać). A ja lubię latem, bo buciory i kwiecista sukienka równa się szczęście Pyszczka. No i recycling, las też się cieszy i pozwala pobujać się na gałęzi.

Dwa zdjęcia pretensjonalne, trzy zdjęcia normalnie.

English: I hear you asking why would someone wear their winter boots in the summer time? And I say why not? As much as it is scandalous and disgusting, it is also uber stylish and especially so when teamed with a flower dress (yes, I am talking about my outfit ;). Also it is in a way recycling and it makes forest happy. You see how happy it looks in the picture?

Two pretentious images (where I look like an arty twat, Stuart’s words) and three normal.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top