rock1po
Riennahera

Riennahera

These are the promises I can keep

Obiecałam, że będą koronki i zwierzątka, to są. Orgia kolorów i zdjęć. Dużo, bo mi się podobają.

Przedstawiam królika Lukrecję (uszytego przez moją mamę, wkrótce otrzyma własny post), kucyka Bucefała, żabę Alfonsa oraz pupę świnki morskiej Gosik i czoło z grzywką kota Karoliny. Lubię je i możecie się wypchać, jak coś się nie podoba.


English:
Last time I promised you laces and animals and here they are. Orgy of colour and pictures. Many of them as I like them a lot.
May I present Lukrecia the Rabbit (handmade by my mum,Lukrezia will soon be featured in a post of her own), Bucephalus the Pony, Alfonso the Frog as well as Gosik the Guinea Pig’s bottom and Carolina the Cat’s forehead and fringe. I like them and if you don’t you can bugger off.
black top, lace skater dress – Primark; boots – Deichmann;

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

25 thoughts on “These are the promises I can keep”

 1. Niebieski kucyk pony, niebieski kucyk pony! A Riennahera ma ładne ślepia i koronkę tutaj. W ogóle riennaherowato, pięknie jak zwykle (co za nuda), ale ten kuuuucyk 😀

 2. Królik Lukrecja jest całkiem podobna do mojego ukochanego króliczka z dzieciństwa- Kukusia, to chyba rodzeństwo 😉
  Zdjęcia rzeczywiście fajne, szczególnie to pierwsze przy oknie. Koronki i kwiatki cudo.

 3. a ja cały dzień słucham :Urge Overkill – Girl, you’ll be a woman soon

  i co?i trafiam na tego posta,widzę tą cud sukienkę którą bym Ci ukradła ,te urocze pluszaki,i wszystko idealnie pasuje do tejże nuty.

  ;]

  Lola

 4. Foty rewelacja! 🙂 generalnie Ty, Twoje odzienie i tło jest mistrzowskie (powtarzam się wiem ale taka prawda :P). czy Ty masz tak bardziej podkręone włosy tutaj czy to mój wzrok zmącony? 🙂

 5. >Anonimowa Sandra: Gratuluję spostrzegawczości 🙂

  >erillstyle: Mam 🙂 Mam specjalny PRZYRZĄD, ale nie jest to lokówka 😉

  Zwierzęta się cieszą,że się podobają.
  Ja też się cieszę, że się trochę podobam.

 6. na pierwszym zdjęciu wyglądasz tak ładnie, że podejrzewałabym Cię o największe branie w Glasgow. kiecka rzeczywiście godna tęsknoty. Pozdrawiam.
  P.

 7. co do Twojej stylizacji na zeberka.pl i komentarzy to jedno wielkie HAHAHA. pamiętaj, że to wciąż POLSKA i na polskim portalu tego typu nawet monica bellucci zostałaby objechana z góry na dół, że paskudna, że tłusta, że brudna i w ogóle śmierdząca. taka już niestety polska mentalność. miejmy nadzieję, że kiedyś to minie albo masowo emigrujmy, bo tu wciąż średniowiecze. masz ładny kapelusz i w dodatku masz odwagę, by go włożyć? to znaczy, że jesteś paskudna! eh, życie;) wiem, że pewnie Cię to bawi podobnie jak mnie, ale mimo wszystko nie próbuj nawet niczym się przejmować bo ludziom rozumów się nie wymieni. konstruktywna krytyka to pojęcie nieznane

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top