ble3c
Picture of Riennahera

Riennahera

I would say that I’m just drifting





dress,necklace – Topshop; jumper – Evans, thrifted; shoes – Primark;

Od jutra zamieniam się w Benjamina Braddocka i ogólnie jest mi źle (co za nowość). Wyglądam nudno i nieciekawie i ogólnie tak się czuję.
Sukienka z przeceny w Topshopie miała być ratunkiem dla mojego samopoczucia. W przymierzalni czułam się w niej jak zajebiaszczy rock chick, na ulicy…jak sierotka Martusia.
Zastanawiam się też (po raz kolejny), czy to wszystkie szafiarki są malutkie,czy ja jestem wielkim krówskiem. Nie noszę 34 ani 36. Czasem noszę 40. Muuu.

Sweter jest kolejnym spełnionym marzeniem. Chciałam mieć taki od 2003 roku, kiedy w japońskim magazynie With zobaczyłam zdjęcie Kaori Mochidy. Szkoda, że wyszedł szmatławo na zdjęciach.

English: Tomorrow I will turn into a graduate and will lead the painful existence in the style of Benjamin Braddock. I feel shite and look alike.
The Topshop dress that made me feel totally rock chick in the fitting room made me feel awful in the dayligt. So much for lifting my spirit.
The jumper is another dream come true. I wanted a similar thing since 2003 and Kaori Mochida’s picture in With. I know, I know, my jumper looks shite in pictures.



source With April 2003

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top