ble3c
Riennahera

Riennahera

I would say that I’m just drifting

dress,necklace – Topshop; jumper – Evans, thrifted; shoes – Primark;

Od jutra zamieniam się w Benjamina Braddocka i ogólnie jest mi źle (co za nowość). Wyglądam nudno i nieciekawie i ogólnie tak się czuję.
Sukienka z przeceny w Topshopie miała być ratunkiem dla mojego samopoczucia. W przymierzalni czułam się w niej jak zajebiaszczy rock chick, na ulicy…jak sierotka Martusia.
Zastanawiam się też (po raz kolejny), czy to wszystkie szafiarki są malutkie,czy ja jestem wielkim krówskiem. Nie noszę 34 ani 36. Czasem noszę 40. Muuu.

Sweter jest kolejnym spełnionym marzeniem. Chciałam mieć taki od 2003 roku, kiedy w japońskim magazynie With zobaczyłam zdjęcie Kaori Mochidy. Szkoda, że wyszedł szmatławo na zdjęciach.

English: Tomorrow I will turn into a graduate and will lead the painful existence in the style of Benjamin Braddock. I feel shite and look alike.
The Topshop dress that made me feel totally rock chick in the fitting room made me feel awful in the dayligt. So much for lifting my spirit.
The jumper is another dream come true. I wanted a similar thing since 2003 and Kaori Mochida’s picture in With. I know, I know, my jumper looks shite in pictures.source With April 2003

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Przewiń do góry